Nie, to nie jest żart, a nowy trend. Przydatne czy niebezpieczne, nie nam to oceniać, ale uważamy, że jesteśmy winni opowiedzieć o tym. Kiedyś mięso owadów wydawało się nonsensem. A teraz w menu pojawiło się mleko z ziemniaków.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z korporacyjnym planem, nasze wnuki nie będą piły krowiego mleka. Tylko mleko ziemniaczane.

foto: lemurov.net

Mleko ziemniaczane jest napojem roślinnym, który został stworzony, aby zastąpić zwykłe mleko. Chodzi o to, że ludzie tak przyzwyczaili się do mleka, jest ono tak szeroko stosowane w kuchni, że rezygnacja z niego jest niemożliwa. Ale produkcja mleka od krów nie pasuje do koncepcji zielonej przyszłości. Czyli ziemniaki.

Tylko symbolicznie jest nazywane jako „mleko”. Ze względu na jego względne podobieństwo.

foto: lemurov.net

W istocie są to ugotowane ziemniaki, które zostały ubite za pomocą miksera razem z wodą, w której były gotowane, do płynnej konsystencji. Następnie wystarczy dodać różne przyprawy do smaku. Innymi słowy, jest to nieszkodliwe, wręcz przeciwnie, produkt nie jest uczulający i może być stosowany przez osoby starsze i niemowlęta. Wartość odżywcza jest jednak symboliczna. I nie ma nic pożytecznego, w przeciwieństwie do prawdziwego mleka.

W każdym razie, każdy może go przyrządzić w swojej kuchni.

foto: lemurov.net

Główny problem polega na tym, że w świecie przyszłości jest mało pieniędzy i nie ma krów.

foto: lemurov.net

Wszelkiego rodzaju „zieloni” wzywają do aktywnego pozbycia się bydła, twierdząc, że jest ono szkodliwe dla środowiska. Mięso też jest szkodliwe, przynajmniej wołowina, a ludność będzie rosła i biedniała. To właśnie wtedy ziemniaki uratują wszystkich, ponieważ są łatwe i tanie w uprawie, nikt nie ma nic przeciwko nim, są dostępne dla wszystkich. Tak więc, oprócz puree ziemniaczanego i ziemniaczanych placków, przyszłe gospodynie będą robić mleko ziemniaczane - przy całkowitym braku jakiegokolwiek innego.

Główne zdjęcie: lemurov.net