Każdy chce osiągnąć jakiś cel, niezależnie od tego, czy jest on łatwy czy trudny! Po pierwsze, trzeba właściwie „złożyć zamówienie” na swoje marzenie, a po drugie, trzeba poświęcić jedną trzecią godziny dziennie na jego realizację. Zasada 3 dni to kolejny ważny krok na drodze do osiągnięcia celu.

Poznaj zatem zasadę 3 dni i zacznij z niej korzystać!

Niemiecki autor i ekspert ds. szkoleń B. Schäfer tak opisał tę zasadę:

„Musisz zacząć realizować swoje marzenia i plany w ciągu najbliższych 3 dni od ich powstania. Nawet jeśli jest to zupełnie nieznaczące, powinno zmierzać do realizacji celu”.

Ludzie twierdzą, że wszechświat nie pomaga w spełnianiu marzeń, jeśli człowiek nie robi nic, aby je spełnić. W tym przypadku Siły Wyższe uważają, że te marzenia są nieistotne i nie ma sensu ich spełniać.

Z punktu widzenia psychologów chodzi o to, że nasz podświadomy umysł również dokonuje podziału celów na ważne i nieważne. Wyznacznikiem tego podziału są rzeczywiste działania podjęte we właściwym kierunku.

Siedemdziesiąt dwie godziny to okres czasu po powstaniu zamiaru, w którym działania muszą potwierdzić ważność celu.

Pojawiło się marzenie? Nie odkładaj tego w nieskończoność! Bez względu na to, jak bardzo nierealne może się to wydawać, należy niezwłocznie podjąć działania. Jeżeli przystąpisz do działania w ciągu 3 dni od pojawienia się marzenia, osiągniesz sukces!

Główne zdjęcie: turba-urba.org