Rozstania są trudne, smutne i bolesne, a każdy w życiu zapewne przez nie przechodził. Związek kończy się nagle i nie wiesz jak sobie z tym poradzić. Po przejściu przez ciężką próbę, powoli dochodzisz do siebie i zaczynasz iść dalej do przodu. Na końcu jesteśmy szczęśliwsi i lepiej się czujemy - prawie jak w filmach. Jaki jest więc najlepszy sposób na poradzenie sobie ze złamanym sercem? Nie ma na to sposobu, dla każdego jest to coś innego. Ale te 6 znaków zodiaku radzi sobie z tą sytuacją najgorzej, a raczej w ogóle nie mają pojęcia, jak poradzić sobie z rozstaniem.

Baran

Niektórzy ludzie krzyczą i płaczą, aby uwolnić swoje emocje po rozstaniu, ale Baran wyraża je jeszcze agresywniej, może nawet walić w ścianę pięściami i rozbijać i łamać wszystko, aby wyrazić swój gniew i wirtualnie pobić osobę, która napluła na osobę spod znaku Baran. Najlepiej dać tym osobom przestrzeń i poczekać, aż ten okres minie i Baran się uspokoi. Ewentualnie daj mu w prezencie worek bokserski, aby mógł wyładować negatywne emocje.

Byk

Byk wierzy, że jego świat już nigdy nie będzie taki sam i nie pokocha nikogo innego. Ten znak bardzo ciężko radzi sobie z zerwaniem i się smuci przez bardzo długi czas. Odwołuje wszystkie swoje plany i nie chce nic robić, pogrążając się w depresji. Byk będzie błąkał się po domu w tej samej piżamie przez wiele dni lub, w najgorszym wypadku, w ogóle nie wyjdzie z łóżka. Pomóc mu mogą tylko najlepsi przyjaciele lub bliscy.

Lew

Lew po prostu bardzo długo płacze. Rzecz w tym, że wszyscy myślą, że Lew czuje się w porządku: jak robot wstaje, ubiera się rano i przeżywa swój zwykły dzień, ukrywając wszystkie swoje emocje. Jest to dla Lwa bardzo przykre, a kiedy wreszcie zostaje sam i wszystkie drzwi są zamknięte, Lew daje upust swoim emocjom. Prawdopodobnie wczołga się pod kołdrę i będzie szlochał, dopóki nie zaśnie. Spróbuj nakłonić Lwa do rozmowy i poczęstuj go lodami, aby nie czuł się specjalnie samotny i przygnębiony.

Skorpion

Skorpion w ogóle nie radzi sobie z rozstaniem, bo wszystko w jego życiu musi być idealne. Stara się kontrolować wiele rzeczy, w tym innych ludzi. Ale bez względu na to, jak bardzo Skorpion próbuje kontrolować wszystko, nie może wyleczyć swojego złamanego serca, ani nie może naprawić wszystkiego. Bądź cierpliwy wobec Skorpiona, aby nauczył się dostosowywać do sytuacji.

Koziorożec

Kiedy ktoś łamie Koziorożcowi serce, trudno mu kontrolować jakiekolwiek emocje - i właściwie ich nie kontroluje. Ma wybuchowy charakter, więc nie powstrzymuje się i wyładowuje swój gniew. W tym okresie powinieneś trzymać się z dala od Koziorożca, a przynajmniej nie gniewać się na niego, gdy mówi krzywdzące rzeczy. Koziorożec jest pogrążony w smutku i będzie się tak zachowywał przez długi czas, aż jego rany się zagoją.

Ryby

Ryby nie radzą sobie ze złamanym sercem, ponieważ nie wiedzą, jak zaakceptować i odpuścić sytuację. Ten znak ciągle ogląda stare fotografie i czyta SMS-y z tych szczęśliwych czasów. Ryby nieustannie zastanawiają się, czy istnieje szansa na to, by partner wrócił, a jeżeli tak to co należy zrobić. Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić dla Ryb w tym okresie, jest bycie dobrym i silnym przyjacielem dla nich i bycie obok, aby pomóc im przez to przejść.

Główne zdjęcie: esotericblog