Z trudem powstrzymywałam swoje emocje oglądając występ tej uroczej, małej 6-letniej dziewczynki o imieniu Chelsea. „Talent show” to program telewizyjny, w którym każdy, niezależnie od wieku i wykonywanego zawodu, może zaprezentować swoje wyjątkowe umiejętności - śpiew, taniec, akrobatykę, sztuki walki itp.

Zazwyczaj większość wykonawców w tych programach to amatorzy. Z reguły wszyscy uczestnicy są oceniani przez sędziów, a najlepszy ich zdaniem uczestnik otrzymuje nagrodę pieniężną lub innego rodzaju.

Dzięki wielu dziecięcym programom typu talent show, które odbywają się na całym świecie, możemy z dumą powiedzieć, że w dzisiejszych czasach jest tak wiele utalentowanych dzieci. Wyszła na scenę w swojej pięknej sukience i z oszałamiająco dziecięcym, szczerym uśmiechem, ale kiedy zaczęła śpiewać, nie mogłam uwierzyć w to, co się dzieje. Miała piękny głos dorosłej piosenkarki!

Jakim cudem tak mała osoba może mieć tak wspaniały głos? Twarze jury również wyrażały zdziwienie i bezgraniczne zaskoczenie. Tak, Chelsea z pewnością ma przed sobą niesamowitą karierę, a drzwi do świata muzyki są już dla niej otwarte. Jej wykonanie „Girl On Fire” (Chelsea) jest po prostu nie do opisania. Obejrzyj filmik już teraz:

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: news90post.com