Wygląda na to, że 64-letnia Madonna, w swoim wieku, wciąż jest atrakcyjna. Piosenkarka od lat nie traci na popularności. Mimo to większość fanów jest zawiedziona, że zdjęcia, które zamieszcza Madonna są tak bardzo przerabiane.

foto: jenskoe-shaste

Oczywiście dla każdego jest oczywiste, że wszystkie zdjęcia piosenkarki poddają się przynajmniej jakiejś obróbce. Sądząc po ostatnich publikacjach gwiazdy, zbyt chętnie sięga ona po przeróbki zdjęć i zmiany w swoim wyglądzie.

foto: jenskoe-shaste

Mimo to paparazzi zawsze uważają za swój obowiązek pokazać gwiazdy takimi, jakimi są tak naprawdę. Nie sposób nie zauważyć, że piosenkarka ma niesamowicie gładka skórę twarzy, jakby miała 20 lat, ale widocznie zaokrąglona przez mnóstwo wypełniaczy, co właśnie prowokuje nienaturalną opuchliznę. Fani ze swojej strony są rozczarowani jej wyglądem.

foto: jenskoe-shaste

„Czy to Madonna???”, „Wygląda zupełnie inaczej”, „Ma bardzo gładką skórę twarzy, wygląda zbyt nienaturalnie”, „Jej twarz jest okrągła, jak balon”, „Dlaczego ona to zrobiła?”, „Będąc w takim wieku nawet nie pomyślała, że nie warto tego robić” - pisali w komentarzach fani.

foto: jenskoe-shaste

Główne zdjęcie: jenskoe-shaste