Życie 32-letniej Adele uległo dramatycznym zmianom. Zerwała z mężem i ojcem jedynego syna, a rozwód był bolesny. Po tym smutnym wydarzeniu piosenkarka postanowiła zadbać o siebie. Ta decyzja wyszła na dobre Adele: naprawdę się zmieniła i straciła łącznie 45 kilogramów w ciągu ostatniego roku. Teraz dziewczyna może sobie pozwolić nie tylko na zwykłe sukienki do podłogi, ale także na bardziej odważne kreacje.

View this post on Instagram

London / Wembley Stadium / Jun 28

A post shared by Adele (@adele) on

Nie tak dawno na profilu Adele pojawiło się nowe zdjęcie, na którym dziewczyna pokazała ciekawy strój. Miała na sobie obcisłe brązowe body z białym nadrukiem w kształcie półksiężyca i uzupełniała to lakonicznymi czarnymi legginsami. Kreacja okazała się młodzieńcza, prowokująca i ukazujący wszystkie zmiany, jakie zaszły w jej figurze. Piosenkarka wygląda na wysportowaną i smukłą.

View this post on Instagram

5 ciders in 👌🏻

A post shared by Adele (@adele) on

Adele zrezygnowała z makijażu i pojawiła się na zdjęciu w najbardziej naturalnej formie. Jej wygląd, nawet bez kosmetyków, budzi szacunek i zazdrość. Piosenkarka pokazała również nową fryzurę - luźne, jasne, kręcone złote loki, które otaczają jej twarz i opadają na ramiona.

Fani zawsze czekają na nowe zdjęcia idoli, ale nie pojawiają się one zbyt często. Dlatego nowe zdjęcie zrobiło furorę, zebrało ponad trzy miliony polubień i tysiące komentarzy. Fani gwiazdy podziwiają jej nowe, smukłe ciało, kwitnący i świeży wygląd, a także fajny wizerunek. Niektórzy nazywają Adele królową i piękną kobietą. Niektórzy komentatorzy docenili rodzaj nowej współpracy i zauważyli w kadrze dwie królowe naraz.

Na zdjęciu piosenkarka pozująca przed telewizorem, który emituje jeden z ostatnich teledysków Beyoncé do utworu „Already”. W tym filmiku główna bohaterka tańczy rytmicznie w kombinezonie bardzo podobnym do body Adele. Zdjęcie zostało uzupełnione podpisem: „Dziękuję Królowo za miłość, którą zawsze starasz się przekazać swoją pracą”.

Nowy wizerunek Adele jest bardzo powściągliwy, a nawet prosty i domowy, ale nie ukrywa figury piosenkarki i doskonale pokazuje zmiany, które w niej zaszły. Dziewczyna zdołała się niesamowicie zmienić i udowodnić sobie i wszystkim innym, że była w stanie dojść do siebie i zebrać się w sobie po zerwaniu z ukochaną osobą. Pozostaje życzyć Adele dużo energii i dalszych sukcesów w transformacji i twórczości.

Główne zdjęcie: lemurov.net