Kręcenie sequela serialu „Seks w wielkim mieście”, zatytułowanego „The Story Continues”, jest w pełnym toku. A im dalej - tym ciekawiej. Paparazzi nadal pełnią dyżur na planie, którym jest głównie Manhattan, i fotografują uczestników procesu w pracy.

Ostatnio sfotografowali Sarah Jessicę Parker w dwóch bardzo efektownych stylizacjach. W jednej z nich bohaterka aktorki, Carrie Bradshaw, wyglądała dość dziwnie - była ubrana w różową sukienkę przypominającą koszulę nocną, niebieską bluzę z kapturem i białe buty. Jednocześnie nosiła na głowie wielobarwne szaliki, a na rękach gumowe rękawiczki.

foto: spletnik.ru

foto: spletnik.ru

Bohaterka gwiazdy słynie z elegancji i wyczucia stylu, więc jej nowy look wywołał pewne osłupienie wśród fanów serialu.

Kiedy myślę, że nie może wyglądać gorzej, przekracza wszystkie oczekiwania.

Jej buty nie są nawet zapięte. Co się dzieje?

Wygląda jak starsza sprzątaczka!

To przecież moja babcia z Ukrainy!

Wszystko czego potrzebuje to kilkanaście kotów do dopełnienia wyglądu,

- piszą internauci.

W innej scenie Parker pokazała inny oryginalny strój. Miała na sobie przycięty szary top i puszystą wielokolorową spódnicę Alexandra McQueena. Jej włosy były ozdobione jasnoróżowymi i liliowymi kwiatami.

Niektórzy internauci nie byli tak kategoryczni i zasugerowali, że mogą to być kostiumy na Halloween lub inne imprezy przebierane.

foto: spletnik.ru

foto: spletnik.ru

Fani oryginalnego serialu od dawna narzekają na stylową część nowego programu. Patricia Field, która była stylistką „Seksu w wielkim mieście” i wybierała stroje dla słynnej czwórki, już nie odpowiada za wizerunki bohaterek. Wtedy obrazy głównych bohaterów były bezbłędne i służyły jako przykład i inspiracja dla wielu. Nowe stylizacje aktorek z serialu budzą coraz więcej pytań.

Premiera „The Story Continues” odbędzie się w grudniu. Serial będzie składał się z 10 odcinków.

Główne zdjęcie: spletnik.ru