21-letni Rocco Ritchie, syn Madonny i Guya Ritchiego, nadal poszukuje siebie w kreatywności - w Internecie pojawiła się informacja, że ​​został artystą i przyjął pseudonim Rhed.

Według wydawnictwa Page Six młody artysta nawiązał już współpracę z galerią w Londynie, a koszt jego obrazów prezentowanych na portalu Artsy sięga 31 tys. dolarów.

Rhed jest młodym aspirującym artystą o niekonwencjonalnym i zróżnicowanym tle kulturowym. Jego dzieciństwo przechodziło między Nowym Jorkiem a Londynem, co wpłynęło na jego niekonwencjonalny i eklektyczny styl- mówi profil Rocco na stronie galerii sztuki współczesnej Tanyi Baxter.

foto: google

Obecnie studiuje na London University of the Arts. Jego pierwsza wystawa w galerii odbyła się w lipcu 2018 roku.

Artysta opanował nową technikę bricolage, nadając jej ekspresjonistyczną indywidualność i energię street artu. Nic dziwnego, że początkowo autor próbował się w graffiti, w jego twórczości na pewno widać echa Basquiata i Banksy'ego - tak przedstawiono Rocco w adnotacji do wydarzenia.

W jednej z ostatnich wystaw młodego człowieka, która odbyła się tego lata, wzięli udział jego rodzice, 63-letnia Madonna i 53-letni Guy Ritchie, z którym piosenkarka rozstała się w 2008 roku. Wraz z nimi były adoptowane dzieci Madonny, 15-letnia Mercy i 16-letni David. Rocco miał trudne relacje z Madonną. Wielokrotnie twierdził, że chce mieszkać z ojcem, ale Madonna sprzeciwiła się temu i walczyła o opiekę nad synem. Strony doszły do ​​pojednania w 2017 roku.

Już na początku 2019 roku w prasie pojawiły się informacje, że Rocco planuje zawodowo zająć się sztuką i podbić londyńskie galerie. Oczywiście syn popowej divy potraktował to hobby całkiem poważnie. Wcześniej próbował się w biznesie modelarskim, ale wyszedł z tego tymczasowy eksperyment.

Główne zdjęcie: google.com