Ta historia przytrafiła mi się dawno temu. Jej nieoczekiwany koniec po prostu zmienił całe moje życie!

Wtedy w moich ramionach spoczywało miałem niedawno urodzone niemowlę. Krewni nie mieli możliwości mi udzielić pomocy. Męża nie miałam, a moja sytuacja finansowa była zbyt nieciekawa. Ponieważ w tym czasie nie mogłam zostawić dziecka samego, to nie mogłam znaleźć dobrej i dobrze płatnej pracy.

Pewnego razu wybrałam się na spacer z moją córeczką i nagle zobaczyłam na chodniku złoty łańcuszek. Na początku chciałam zabrać go i oddać do lombardu, aby otrzymać w zamian trochę pieniędzy, ale mój rozum wziął gorę. Napisałam ogłoszenie i po jakimś czasie właścicielka tego łańcuszka stała przede mną.

Naprawdę chciała mi pomóc i zaprosiła mnie na konsultację psychologiczną do swojego ośrodka, w którym pracowała jako dyrektorka. Więc zaczęłem chodzić na spotkania, uczestnictwo w których mi się bardzo spodobało. Po jakimś czasie tak bardzo polubiłam zawód psychologa, że zaczęłam odwiedzać treningi. Następnie zdecydowałam pójść na studia, aby otrzymać wykształcenie psychologiczne.

Teraz pracuję w tym samym ośrodku psychologicznym i mogę tam zabrać swoją małoletnią córeczkę.

Chciałem jedynie podziękować tej wspaniałej osobie za szansę, z której skorzystałam. Gdyby ktoś powiedział mi kilka lat temu, że zostanę psychologiem i będę pracowała w tej branży, nigdy bym w to nie uwierzyła.

Jednak naprawdę miałam szczęście i teraz cieszę się z tego momentu, który fortuna do moich rąk złożyła, bowiem miałam szansę spotkać tak dobrego człowieka. Teraz moje życie zmieniło się na lepsze. Nigdy nie dowiesz się, co wydarzy się z Tobą za kilka lat i jakich ludzi spotkasz w przyszłości.