Jeśli dana osoba ma silną energię - odczuwa się ją natychmiast. W zależności od tego, czy dana osoba ma energię pozytywną, czy negatywną, może sprawić, że doświadczymy innego spektrum emocji - od entuzjazmu i inspiracji po zamieszanie i zakłopotanie.

Mowa o Skorpionach, Bliźniętach i Koziorożcach.

SKORPION

Skorpion jest jednym z najpotężniejszych znaków energetycznych zodiaku. Ponadto muszę powiedzieć, że energia przedstawicieli tego znaku jest niezwykle trudna. Obecność Skorpiona jest po prostu niemożliwa do nie zauważenia. Może nie wypowiedzieć słowa ani pokazać ani jednego gestu, ale z jego przeszywającego spojrzenia można zrozumieć, że nie jest on prostą osobą i trzeba być z nim bardzo ostrożnym.

Skorpiony czytają ludzi jak książki, trudno ukryć przed nimi prawdę, a bawienie się z nimi w kotka i myszy doprowadzi do całkowitej porażki. Nie można czuć się normalnie w obecności osoby, która dosłownie skanuje cię i ujawnia wszystkie ukryte szkielety.

A Skorpion wie, jak wywierać presję psychiczną, i wybiera wyrafinowane metody. Sprawia, że ludzie zaglądają do środka, a następnie cieszą się owocami swojej pracy. Działa jak hipnoza - wydaje się, że masz kontrolę, ale w ostatecznej analizie rozumiesz, że byłeś kontrolowany. Rzadko zdarza się, aby Skorpion nie używał swoich umiejętności nawet w zwykłych rozmowach towarzyskich, dlatego komunikacja z nim może dla wielu wydawać się prawdziwą torturą.

KOZIOROŻEC

Koziorożce słyną również z silnej i uciążliwej energii. Ludzie urodzeni w tej konstelacji doskonale zdają sobie sprawę z mocy skoncentrowanej w ich rękach i dlatego nie wahają się używać jej do własnych celów. Jeśli Skorpion wybierze bardziej subtelne metody wpływu, Koziorożec woli działać bardziej otwarcie i agresywnie.

Jeśli mówimy o najprostszych rzeczach, wiele Koziorożców wydaje się nie znać wyczucia taktu. Może zadać nieznajomemu absolutnie każde pytanie i nie będzie mu przeszkadzało, że w ten sposób stawia go w niezręcznej sytuacji. Bez względu na to, jak odpowiesz Koziorożcu, bez względu na to, jak umiejętnie go sparujesz, nadal będziesz czuć, że on odgrywa wiodącą rolę w dialogu. Możesz czuć zakłopotanie, a nawet strach przy takiej osobie, ponieważ Koziorożec jest surowy i szczery w swoich osądach - mówi, co myśli, powodując, że wątpisz we własne przekonania.

Koziorożec jest raczej samolubnym znakiem zodiaku, dlatego w każdej sytuacji próbuje on przejąć władzę i zmusić wszystkich do posłuszeństwa sobie, a tam gdzie jest władza, jest manipulacja. Nie można nie poczuć energii Koziorożców. Jeśli w to wątpisz, spróbuj przeciwstawić się im - ich wewnętrzna siła natychmiast spadnie na ciebie lawiną, z której bardzo trudno będzie się wydostać.

BLIŹNIĘTA

Bliźnięta, jak wiecie, mają podwójną naturę i wiele osób woli widzieć ich najlepszą stronę, a o istnieniu ciemnej strony nie podejrzewają. ale ona istnieje i niesie ze sobą ciężką, czasem destrukcyjną energię. Jak to się faktycznie dzieje? Bliźnięta rozmawiają z tobą, uśmiechają się i wyglądają wyjątkowo przyjaźnie – to fasada, kulisy, jeśli chcesz. Po rozmowie czujesz się mniej szczęśliwy, bogaty, odnoszący mniejsze sukcesy - to zadziałała ciemna strona Bliźniąt, ukrywa się ona za fasadą i prawie niemożliwe jest zobaczenie jej niedoświadczonym wzrokiem.

Bliźnięta są podstępni, ponieważ wiedzą, jak grać w podwójną grę. Za pomocą ich silnej energii mogą sprawić, że doświadczysz najbardziej nieprzyjemnych emocji, nie używając ani jednego negatywnego słowa.

Dla niektórych osób Bliźnięta pozostają tajemnicą przez długi czas - dlaczego po rozmowie z tak słodką, przyjazną osobą jest tak gorzki posmak?! W rzeczywistości nie ma tajemnicy, gwiazdy dały Bliźniętom niesamowitą energię, która dotyczy każdego, kto wpada w ich krąg komunikacji. Jedyne pytanie brzmi: dlaczego niesie ładunek ujemny częściej niż dodatni?

Główne zdjęcie: google.com