Mówią, że miłość żyje trzy lata. Ale dla niektórych osób nie żyje nawet tyle. Astrolodzy identyfikują grupy znaków zodiaku, które szczególnie szybko przestają kochać. Zebraliśmy dla Ciebie listę takich znaków.

Zaczynajmy! Na ostatnim miejscu jest znak zodiaku, który naprawdę nie lubi się uzależniać. To Wodnik. Nie może znieść, kiedy zaczynają go kontrolować. Zauroczenie dość szybko mija i jeśli niewiele jest rzeczy, które łączy Wodnika z inną osobą, może po prostu odejść bez wyjaśniania powodów. W rodzinie po trzech latach wspólnego życia staje się osobą spokojną i raczej nudną. Nie wie, jak okazywać swoje uczucia, chociaż czasami naprawdę tego chce. Ale mężowie i żony z tego znaku zodiaku są bardzo dobrzy, mimo że żyją bez miłości.

Następnym znakiem zodiaku jest Rak. Rak jest na ogół specjalnym znakiem zodiaku, który może podlegać wielu ocenom związanym z relacjami rodzinnymi. Raki są bardzo zdolne do zakochania się i zrobienia absolutnie wszystkiego dla swojego partnera. Ale jaskrawe uczucia mijają tak szybko, jak gaśnie płonąca zapałka. Po pasji i miłości najczęściej przychodzi szacunek do partnera, a małżeństwa nie rozpadają się, ale stają się jeszcze silniejsze.

Kolejnym szybko wygasającym znakiem zodiaku jest Waga. Dla Wagi miłość na początku związku staje się głównym sensem życia. Ale z biegiem czasu zdejmują różowe okulary i zaczynają dostrzegać wszystkie wady swojego partnera, których nie mogą zaakceptować. Miłość przemija i na jej miejscu Waga może mieć tylko pretensje do swojej drugiej połówki. W rodzinie są dość uparci, ale rzadko się kłócą.

Na drugim miejscu w rankingu jest Koziorożec. Nawet na początku związku nie wyróżniają się romantyzmem i namiętnością, a po kilku latach życia rodzinnego mogą całkowicie stracić zainteresowanie. Tylko że mają jeden ogromny plus - większość Koziorożców to bardzo lojalni ludzie, a rodzina to dla nich mała rodzima wyspa, którą uwielbiają. Koziorożce rzadko się rozwodzą, wyróżniają się zdrowym rozsądkiem i szacunkiem dla partnera.

A na pierwszym miejscu jest znak zodiaku, który uwielbia robić ogromne plany, które potem niestety nie idą tak, jak zaplanowano. To Bliźnięta. Bliźnięta będą szaleńczo zakochane w swojej bratniej duszy na początku związku. Dawać prezenty i marzyć o tym, jak będą mieli dzieci i ogromny dom nad brzegiem morza. Ale gdy tylko przychodzi do poważnych kroków, Bliźnięta cofają się o krok, ich uczucia ulatniają się, a wielu z nich dołują trudności. Jeśli Bliźnięta przechodzą przez wszystkie trudności na początku ścieżki miłości, wtedy okazują się doskonałymi rodzicami i dobrymi mężami i żonami.

Główne zdjęcie: google.com