Czy słyszeliście kiedykolwiek cos o słynnym filmie „Podróż do Ameryki”, w którym piękna dziewczyna zakochuje się w bohaterze Eddie Murphym i nawet nie podejrzewa, że jest on w rzeczywistości księciem zza oceanu? Myślisz, że takie historie wydarzają się tylko w filmach? Okazuje się, że w życiu również jest szansa na spotkanie swojego księcia. Coś podobnego wydarzyło się w życiu Natalyi Iysy, zwykłej dziewczyny z rosyjskiego miasta Iżewska. Została żoną Nigeryjczyka, w którego w żyłach płynie błękitna krew.

Natalya i Jacob spotkali się na studiach, w uniwersytecie, w którym oboje studiowali. Po jakimś czasie między nimi wybuchła miłośćю Chłopak zaproponował swojej ukochanej wyjść za niego za mąż. Początkowo rodzice dziewczyny nie chcieli zaakceptować takiego zięcia, aż do momentu gdy poznali go bliżej. Wtedy zrozumieli, że Jakub jest przyzwoitym młodym mężczyzną. Wiec zgodzili się na zawarcie małżeństwa.

foto: storyfox.ru

Po ślubie małżonkowie zdecydowali się przenieść do rodzinnej dla męża Nigerii, gdyż Jakub mógł zbudować bardziej udaną karierę w swojej ojczyźnie.

foto: storyfox.ru

Natalya martwiła się jednak, czy potrafi przyzwyczaić się do innej mentalności. Myślała również o tym jak będzie postrzegana przez innych mieszkańców tego kraju. Jednak jej zmartwienia były marne. Rodzice Jakuba bardzo polubili swoją synową, podziwiając jej odwagę, a Nigeryjczycy okazali się przyjaznymi i sympatycznymi ludźmi.

foto: storyfox.ru

Po pewnym czasie nowożeńcy dowiedzieli się, że wkrótce zostaną rodzicami. Szczęście Natalyi i Jacoba nie miało granic. Małżonkowie bardzo chcieli dowiedzieć się, jak będzie wyglądać ich dziecko. Po dziewięciu miesiącach na świat przyszło ich pierwsze dziecko – wspaniały chłopiec, który otrzymał imię Jago-Max. Syn okazał się podobny do taty i mamy. Kilka lat później w rodzinie urodziła się śliczna dziewczynka. Nawiasem mówiąc, żona „zamorskiego księcia” uwielbia udostępniać rodzinne zdjęcia na Instagramie.

foto: storyfox.ru

Warto zauważyć, że małżonkowie zdobyli już ponad 230 tysięcy subskrybentów w sieciach społecznościowych! Wszyscy internauci z radością obserwują szczęśliwe małżeństwo oraz życie tej niezwykłej rodziny.

foto: storyfox.ru

Główne zdjęcie: storyfox.ru