Ta rodzina miała już szczeniaka, jednak, żeby się nie nudził, właściciele zdecydowali się zaadoptować kociaka.

Historia ta wydarzyła się w rumuńskim mieście Braszów, kiedy pewna rodzina mająca szczeniaka miała zamiar pójść do pobliskiego schroniska i zaadoptować małego kociaka. Kiedy ta rodzina przygotowywała się do przeprowadzki do nowego domu, siostra dziewczynki opowiedziała o małym bezpańskim kotku znalezionym na placu budowy. Cóż za zbieg okoliczności – rodzina szukała kociaka, a kotek szukał domu.

foto: storyfox.ru

Dziewczynka wyjaśnia, że ich rodzina przeprowadziła się do nowego domu, który był zupełnie pusty, bez mebli, ale natychmiast przywieźli tam kociaka Abizou. Był on głodny i śmierdzący, ale naprawdę chciał otrzymać morze miłości i ciepłych uczuć.

Dzień później kocię zabrano do weterynarza w celu sprawdzenia jego stanu zdrowia. Następnie wszyscy poszli, aby kupić jedzenie i wszystko, co niezbędne dla kociaka. Maluch mruczał przez cały czas i dziękował, że został przyjęty w rodzinie.

foto: storyfox.ru

Wkrótce kotek spotkał swojego przyjaciela, który miał na imię Dante. Abizou była bardzo zainteresowana szczeniakiem i zastanawiała się, dlaczego jej braciak wygląda tak dziwnie.

foto: storyfox.ru

Dzień później nowo poznani przyjaciele wciąż byli ostrożni ze sobą, ale ich zainteresowanie nie zniknęło. Potem zaczęli pić wodę z jednego pojemnika – to kotek nauczył szczeniaka pić i jeść z miski.

foto: storyfox.ru

Następnego dnia zwierzęta nie chciały się rozstać i ciągle bawiły się razem. Bawili się na balkonie nowymi zabawkami i biegali jeden za drugim. Szczeniak powtarzał wszystko po kociaku.

foto: storyfox.ru

Bawią się wspólnymi zabawkami, siedzą i śpią w jednym miejscu. Jeśli kociak zasypia w rękach właścicieli, szczeniak również się tam wpycha. Robią wszystko razem przez cały dzień, aż do momentu, gdy kładą się spać.

foto: storyfox.ru

Te zwierzęta wciąż są dowcipnisiami, żywią się energią od siebie nawzajem, prawdopodobnie te urodziły się one tylko po to, by się bawić. Uwielbiają leżeć i wygrzewać się na słońcu.

foto: storyfox.ru

Kot uczy swojego przyjaciela wszystkiego, nawet opiekowania się właścicielami.

foto: storyfox.ru

Kotek i piesek od siedmiu miesięcy szczęśliwie żyją w swojej rodzinie zastępczej. Wszyscy w domu są również bardzo szczęśliwi, że w ich życiu pojawili się tacy wspaniali przyjaciele.

foto: storyfox.ru

foto: storyfox.ru

Główne zdjęcie: storyfox.ru