Mogłeś zauważyć, jak wiele nieszczęśliwych kobiet jest w pobliżu. Niektóre cierpią w związku z tyranem, ktoś pracuje na dwóch etatach, bo nie dostanie pomocy od mężczyzny.

Oczywiście nie dotyczy to wszystkich. Spotykam szczęśliwe kobiety. A są nawet takie, którzy cieszą się, że mąż jest pantoflem - w końcu jest to bardzo wygodne.

Dziś chcę porozmawiać o jednym typie mężczyzn. To ludzie, którzy nie wiedzą, jak kochać. Po takim związku kobiety często zwracają się o pomoc do psychologów. I NIE mówię o tyranach.

Z reguły w dzieciństwie taki facet doznał urazu psychicznego. W rezultacie postrzega swoją prawdziwą osobowość jako nikczemną małą, nieważną i nielubianą. A taka trauma jest tak głęboka, że sam nigdy nie przyznaje przed sobą, że jest nikczemny. Chociaż podświadomie wie o tym bardzo dobrze.

Wtedy mężczyzna zaczyna to rekompensować na wszystkie możliwe sposoby. Zaczyna oszukiwać siebie i innych, aby pokazać coś przeciwnego - swoją wielkość, swoją wszechmoc i tak dalej.

Dlatego w związku taki mężczyzna ma zawsze rację, jest najbardziej znaczący i kochany. Zaczynając budować miłość do kobiety, przede wszystkim żąda od niej miłości, bo potrzebuje uwielbienia. Ale kiedy kobieta zaczyna budować swoje granice, taki mężczyzna zaczyna manipulować i grać w nieuczciwą grę.

Być może już zgadłeś, o jakim typie mężczyzn mówię - to narcys.

Kobieta nie może być szczęśliwa z narcyzem, ponieważ w takim związku będzie pionkiem. Od samego początku ta relacja jest nierówna. Nie może być mowy o żadnej miłości. Kobieta będzie manipulowana, jej uczuciami będą się bawić, dopóki nadal będzie kochać narcyza. Dla takiego człowieka bardzo ważne jest, aby „ukochana” czciła go jak króla.

Narcyz ma również niektóre cechy, które niszczą relacje:

1. Jego widzenie nie jest dyskutowane

Kobieta zawsze będzie robić to, czego chce narcystyczny mężczyzna. A on z kolei zrobi wszystko, aby nie była nieposłuszna. Manipulacja urazą, oskarżeniami, a nawet manipulacja zdrowiem.

2. Nie angażuje się w rozwiązywanie problemów

Jeśli w rodzinie są jakieś trudności, mężczyzna ich nie rozwiąże. Wszystko spadnie na ramiona kobiety. Nie może rozwiązać żadnego problemu, bo boi się popełniać błędy. W końcu jego osobowość (jak sam siebie podświadomie myśli) jest nikczemna.

3. Nie uważny, ale wymaga uwagi dla siebie

Może nie pamiętać Twoich urodzin lub tego, co jesz na śniadanie. Ale zawsze powinien zwracać na siebie uwagę kobiety. Musisz pamiętać, jak był ubrany na przyjęciu dwa lata temu. Albo powininaś wiedzieć, jaki był jego ulubiony kolor jako dziecko.

4. Nie przyjmuje krytyki

Narcyzi są pasywnie agresywni. Dlatego krytyka wobec niego jest zawsze postrzegana z wrogością. Niemożliwe jest zbudowanie konstruktywnego dialogu i przekonania go, że nie ma racji.

Główne zdjęcie: google.com