Czasem życiowe problemy są dla nas zbyt dużym ciężarem do udźwignięcia. Zapomina się wtedy o swoich osobistych potrzebach i przestaje dbać o swoje samopoczucie oraz wygląd, bo myśli się tylko o rozwiązywaniu tych problemów. Angelika zauważyła że zaniedbała swój wygląd dopiero w wieku 40 lat, ale lepiej późno niż wcale. Jej długie włosy nie podobały jej się tak jak podobały jej się dekadę temu, gdy po raz ostatni przeprowadzała w swoim wyglądzie zmianę.

Angelika poinformowała Christophera Hopkinsa, zajmującego się zmienianiem fryzur ludzi oraz posiadającego własny kanał na portalu YouTube, znanego jako “Makeover Guy” oraz sprawiającego że ludzie znowu czują się dobrze w swoich fruzyrach i podobają się swobie, że chce zmienić coś w swoim wyglądzie.

Źródło: dompelenpomyslow.pl

Christopher od chwili ujrzenia Angeliki od razu wiedział, co powinien zrobić z jej włosami. Stracone przez nią włosy jednak nie zostały wyrzucone, a oddane przyjaciółce Angeliki potrzebującej peruki.

Nowe włosy Angeliki nie zakończyły jednak tematu. Do całkowitej przemiany potrzebny był także nowy make-up, który znacznie kobietę odmłodził.

Czy chcecie zobaczyć jakie są efekty tej metamorfozy?

Przedstawiamy Wam porównanie przed vs. po oraz filmik na którym ujrzeć możecie całą relację pracy makeover guya pracującego nad jej przemianą.

Źródło: dompelenpomyslow.pl

Wideo:

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: dompelenpomyslow.pl