Pomimo, że każdego z nas uczono odkąd byliśmy dzieci, że nie należy oceniać ludzi po tym jak wyglądają, to i tak bardzo często zdarza się, że my, lub osoy z naszego otoczenia myślimy, bądź nawet mówimy coś niemiłego gdy widzimy kogoś, kto nie pasuje naszym wymyślonym ideałom.
Johnowi Lindo często zdarzało się słyszeć przykre komentarze na temat swojej osoby. Ludzie gadali o nim za jego plecami oraz przekreślali go przez to jak wygląda. Zazwyczaj robili to oni podczas lub raczej przed jego występami i to tylko dlatego, że z powodu swojej masy niezbyt wyglądał on jak dobry tancerz.Źródło:

Źródło: google.com

Lindo jest tańcerzem on 1992 roku. Ma on za sobą mnóstwo konkursów oraz wygranych na prestiżowych zawodach tanecznych US Open.

Kiedy wspólne z partnerką wszedł na scenę na konkursie swinga w 2008 roku, z pewnością słyszał niemiłe komentarze kierowane w jego stronę dotyczące jego wagi.

Źródło: google.com

Lec kiedytylko zaczęli tańczyć, każdy na sali był zdziwiony. Tańcerze pokonali resztę uczestników i zajęli pierwsze miejsce. Ta sytuacja jest idealnym przykładem tego, że nie należy oceniać książki po okładce, bo możemy się mocno zdziwić!

Możesz zobaczyć ich zaskakujący występ w poniższym filmiku:

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: google.com