Ten test osobowości jest możliwy do wykonania już w ciągu paru sekund i zaskakuje odpowiedziami. Pokazuje on bowiem wady oraz zalety i pokaże nam, co sądzą o nas inni ludzie. Pozwoli nam on na poznanie siebie oraz swojej duszy.

Specjaliści przez ostatnie kilkanaście lat opracowywali bardzo dużo podobnych testów, któryc zadaniem jej pomoc w zaglądnięciu w ludzką duszę. Takie testy zazwyczaj polegają na skojarzeniach i dają uczestnikom bardzo mało czasu, żeby rozwiązać zadania.

Taki test, w którym musimy kojarzyć słowa bądź obrazy, który daje nam tylko parę sekund, ujawnia cechy naszego charakteru, których wcześniej nie znaliśmy albo nasze pierwsze wybory oraz rzeczy do których jesteśmy przyzwyczajeni. Eksperymentując w ten sposób specjaliści potrafią się dowiedzieć o naszej podatności na uzależnienia narkotykowe lub alkoholowe.

Specjaliści są pewni, iż ludzie nie wszystko mówią zgodnie z prawdą, nawet gdy nie ma przy tej rozmowie żadnych świadków. Boją się mówić o sobie komuś, kto nie jest im bliski.

Niektóre osoby czasami skrywają naprawdę ważne fakty o sobie przez znacznie więcej niż jedną wizytę. Takie testy wykrywają temat, który musi zostać opracowany.

Niektórzy bardzo chętnie robią testy osobowości, bo czasami są nieświadomi swojego wnętrza. Kilkusekundowe oraz łatwe wybory pokazują im ich prawdziwą naturę oraz skłaniają

do głębszego zazsatnowienia się nam nią.

Skup się dobrze na poniższym obrazku

Źródło: pikio

Wybierz jedno oko z dziewięciu, które najbardziej ci odpowiada i przeczytaj znaczenie twojego wyboru. Jest to świetna, szybka zabawa na leniwy wieczór.

Oko numer 1, w którym zamiast źrenicy widzimy serce jest bardzo często wybierany przez osoby, które są ekstrawertykami lecz także bardzo wrażliwe oraz życzliwe. Nie chcą zamartwiać innych swoimi problemami, dlatego udają, że wszystko jest w porządku.

Źródło: pikio

Oko numer 2, jest zazwyczaj wybierane przez bardzo sumienne osoby. Pierwsze wrażenie jest dla nich niezmiernie ważną sprawą. Kolejną z nich jest pomaganie oraz czucie, że ktoś ich potrzebuje. Są największymi wrogami niesprawiedliwości. Ważne są dla nich czyny, nie puste słowa.

Źródło: pikio

Oko numer 3 przypomina zachód słońca i zazwyczaj wybierają je ludzie, którzy martwią się o kolejny dzień i żyją w nieustającym strachu. Ich przyjaciele cały czas muszą ich zapewniać, iż przejmowanie się często nieistniejącymi problemami oraz wymyślanie kolejnych problemów nie jest im wcale potrzebne. Dają się oni niestety uspokoić tylko na parę chwil.

Źródło: pikio

Oko numer 4, w którym widnieje zegar jest najczęstszym wyborem osób mogących powiedzieć o sobie, iż są filozofami. Ciągle szukają one ukrytego znaczenia. W tym samym czasie są one także zamknięte w sobie, zachowujące swoje uczucia oraz emocje tylko dla siebie. Czasami czegoś nie rozumieją, lecz starają się nie myśleć niegatywnie.

Źródło: pikio

Oko numer 5 wybierane jest często przez bardzo tajmeniczych ludzi, których ciężko jest rozgryźć. Tacy ludzie mają bardzo zmienne nastroje. Potfafią nagle posmutnieć przez jakąś mało istotną rzecz. Lubią obserwować innych lecz nie lubią dużo mówić. Najpierw oceniają sytuację, w którj się znajdują, a dopiero potem się otwierają.

Źródło: pikio

Oko numer 6 wybierane jest przez osoby wrażliwe, szczegółowe, łatwe do komunikacji oraz emocjonalne. Są one bardzo szczerze w tym co czują. Jednakże nie lubią pokazywać się takimi jakimi naprawdę są, ponieważ wiąże się to z okazaniem siebie innym.

Źródło: pikio

Oko numer 7 wybierają osoby ogniste, energiczne oraz namiętne. Zawsze wiedzą co pragną osiągnąć, ale są zarówno bardzo niecierpliwe, przez co inni się na nich denerwują. Są one przez to nerwowe, i bardzo dużo rozmyślają.

Źródło: pikio

Oko numer 8 wybierają ekscentrycy, lubiący ryzyko oraz ekstraordynarne sytuacje, które pozwalają na sprawdzenie się. Nie obchodzą ich tradycje, zakazy oraz regulaminy. Są bardzo szczere w tym co robią oraz mówią i bardzo imponują tym innym ludziom, lecz czasami są w stanie ich wystraszyć. Wszystko jest dla nich możliwe.

Źródło: pikio

Oko numer 9, jest często wybierane przez ludzi, którzy są bardzo intuicyjni oraz empatyczni. Są bardzo mądre przez co wydaje im się, że wszystko wiedzą, dodakową umieją wyczuć zmiany w nastrojach innych osób. Nikt nie ukryje przed nimi żadnych tajemnic. Są także świetnymi manipulantami.

Źródło: pikio

Główne zdjęcie: pikio.pl