To zbuntowani ludzie, którzy zawsze chcą zajmować się swoimi sprawami. Nie lubią nikogo słuchać ani iść na kompromisy. Osobom urodzonym pod tymi znakami zodiaku trudno jest przestrzegać zasad. Wolą iść pod prąd, nawet jeśli jest to społecznie wykluczone.

Oto znaki zodiaku, którym trudno jest przestrzegać zasad

Oni żyją tak, jak chcą. Nie obchodzi ich, co myślą inni – są największymi indywidualistami i buntownikami w całym zodiaku. Każdy z nich na swój sposób jest nowoczesnym bohaterem byronicznym. Oni często sprzeciwiają się ogólnie przyjętym normom i są w konflikcie z resztą świata.

Poniższe znaki zodiaku to najwięksi indywidualiści i buntownicy.

1. Baran

Osoby spod tego znaku zodiaku z jakiegoś powodu są uważane za trudne. Barany to prawdziwi porywacze. Często rozpoczynają bójki i potrafią zrobić z muchy słonia. Są oni także mistrzami podwójnych standardów. Współczucie i wdzięczność są im całkowicie obce. Zwykle żyją, skupiając się wyłącznie na sobie i nie patrzą poza czubek nosa. Barany są despotyczne, porywcze i nadwrażliwe, trudno się z nimi dogadać. Trudno jest ich zrozumieć, nie mówiąc już o dojściu do kompromisu. Tacy ludzie są przekonani w swojej nieomylności i nie mogą ustąpić. Baran jest uparty jak osioł. Wszystko musi być zgodne z jego zasadami, w przeciwnym razie wpadnie w złość. Osoba spod tego znaku ma irytujący zwyczaj ignorowania innych ludzi i ogólnie przyjętych zasad. Baran robi to, co lubi i kiedy mu się podoba. Zwrócenie uwagi ludziom spod tego znaku zodiaku może się bardzo źle skończyć. Baran jest nieodwracalny i może być bardzo agresywny. Domaga się od ludzi całkowitego posłuszeństwa i nie widzi żadnych problemów w swoim zachowaniu.

2. Bliźnięta

Bliźnięta są zbuntowani, szaleni i trudno za nimi nadążyć. To jedni z najbardziej odważnych i ciekawskich ludzi na świecie. Mają też wiele sprzeczności. Często celowo łamią zasady. Z zasady. I naprawdę to lubią. W głębi duszy to takie niegrzeczne dzieci. Uwielbiają być niegrzeczni i łamią stawiać sprzeciw ogólnie przyjętym normom. Bliźnięta nie mogą usiedzieć spokojnie w jednym miejscu. Nie mogą też grzecznie podążać za tłumem – są buntownikami i indywidualistami. Zawsze będą szukać sposobu na zrobienie czegoś innego. Męczą się zwykłym, prostym życiem – ono nie jest dla nich. Chcą walczyć, wygrywać i podejmować ryzyko. Osoby spod tego znaku są zainteresowane hazardem i zbyt szybką jazdą. Często „zapominają” o terminowym płaceniu rachunków. Odrzucają uwagi innych ze śmiechem lub machnięciem ręki. Nie obchodzi ich, co myślą o nich inni ludzie. I raczej nie będą przez to się denerwować. Osoby spod tego znaku pozostają szalone i buntownicze do końca życia.

3. Wodnik

W przeciwieństwie do wybuchowego Barana i nieokiełznanych Bliźniąt, Wodnik jest bardzo spokojną i zrównoważoną osobą. Rzadko się denerwuje i jest mało prawdopodobne, aby podejmował impulsywne decyzje. Można go jednak bezpiecznie nazwać największym indywidualistą zodiaku. Żyje na swój sposób, dla siebie i nie patrząc na innych. Wodnik jest samotnikiem i introwertykiem, najlepiej radzi sobie we własnym towarzystwie. Inni ludzie mu nie przeszkadzają, ale on ich nie potrzebuje. Często otwarcie je ignoruje i nie widzi w tym nic złego. Ludzie tego znaku są bardzo chciwi, bezwzględni i wyrachowani. Liczy się dla nich tylko własne samopoczucie i wygoda. Traktują innych ludzi tylko jako narzędzia do osiągnięcia swoich celów. Mogą być naprawdę mili, jeśli im to odpowiada. Wodniki nie liczą się z nikim i czasami wydaje się, że w ogóle nie mają serca. Ludzie spod tego znaku zodiaku żyją we własnym świecie. Nie obchodzi ich, co się wokół nich dzieje. Brakuje im empatii. W ogóle nie przejmują się uczuciami innych. Wodnik jest skupiony na sobie i swoim celu – to jest wszystko, co się dla niego liczy.

Główne zdjęcie: google.com