W Internecie zdarzało się wiele przypadków, gdy zwierzęta o nietypowym wyglądzie, zwłaszcza koty i psy, zdobywały ogromną popularność. Rzadko można znaleźć osobę, która nie jest zafascynowana tymi małymi puszystymi stworzeniami. Ale niestety nie wszyscy uważają niezwykłość zwierzęcia za jego godność. Tak więc jeden hodowca psów miał inne poglądy w tej sprawie.

Odkrywszy, że jeden ze szczeniąt szpica miniaturowego urodził się inny niż pozostałe, postanowił wysłać dziecko do schroniska. Mężczyzna uważał, że jest za duży i puszysty, a zatem nie nadaje się do sprzedaży.

Ale hodowca bardzo się mylił. Wkrótce szczeniak, zaskakująco podobny do niedźwiadka, został zauważony przez Katie Grayson, właścicielkę galerii sztuki w Nowym Jorku. Była zafascynowana małym i postanowiła zabrać go do siebie. Właścicielka nazwała swojego nowego futrzanego przyjaciela Bertramem. Teraz ta urocza istota zdobi galerię. Niektórzy goście przychodzą nie tyle po to, aby obejrzeć obrazy, ile po to, by podziwiać niesamowitego pieska.

Trzeba powiedzieć, że „niedźwiedź” zbiera fanów nie tylko w galerii. Bertram ma prawie 400 tysięcy obserwujących na Instagramie, który stworzyła dla niego właścicielka. W Internecie jego zdjęcia zbierają wiele entuzjastycznych komentarzy, każdego dnia tysiące ludzi wzrusają zdjęcia cudownego psa.

Bertram niedawno skończył 5 lat, a właścicielka zrobiła mu prawdziwą imprezę. Zdjęcia solenizanta pojawiły się również w sieci społecznościowej.

W ten sposób dawne „brzydkie kaczątko”, które zostało porzucone przez właściciela, stało się prawdziwą gwiazdą Internetu z lojalną i kochającą publicznością.

Główne zdjęcie: lemurov.net