Rodzina McCogee stała się sławna z dnia na dzień. W 1997 roku Kenny urodziła siedmioro bliźniaków. Wiadomość o narodzinach 3 dziewczynek i 4 chłopców szybko obiegła światowe media. To były pierwsze udane narodziny siedmioraczków w historii.

Ci, którzy wychowali bliźniaki lub trojaczki, będą dobrze świadomi, jak trudne było to dla McCogów, którzy musieli wychowywać siedmioro dzieci w tym samym czasie. Ale Kenny i Bobby nie poddali się, bliźniacy nie zostali pozbawieni opieki i rodzicielskiego ciepła, dorastali w przyjaznej rodzinie.

W 2015 roku siedmioraczki skończyli 18 lat. Stali się dorośli i już zdecydowali o swojej przyszłości.

foto: kakao.im

Kiedy Kenny zaszła w ciążę, McCogowie mieli już jedno dziecko. Wyobraź sobie ich zdziwienie, gdy lekarz opowiedział o osobliwościach ciąży. Rodzicom zaproponowano pozbycie się kilku embrionów. Ale nie poszli na to i postanowili zachować wszystkich.

foto: kakao.im

Po urodzeniu dzieci były malutkie, największe ważyło 1,5 kg. Dzięki lekarzom wszystkim dzieciom udało się uratować życie. Aby wyeliminować konsekwencje porażenia mózgowego i zapewnić im możliwość chodzenia w przyszłości, należało zoperować dwoje dzieci. Teraz czują się dobrze i mogą wieść pełne życie.

foto: kakao.im

Różne organizacje charytatywne brały aktywny udział w życiu wielodzietnej rodziny. Zapewniono im duży i wygodny dom, dzieciom zapewniono bezpłatne posiłki w szkole oraz możliwość dobrego wypoczynku podczas wakacji. Ale to nie zwalniało ojca z potrzeby pracy, a dzieci uczono pracować od niemowlęctwa.

foto: kakao.im

Najstarsza córka McCogee zawsze pomagała matce opiekować się licznymi braćmi i siostrami.

foto: kakao.im

Już w przeddzień swoich 18. urodzin dzieci decydowały się na przyszłą karierę. Rodzina ma żołnierzy, wychowawców i nauczycieli, budiwlańców i programistów. Jedna z córek marzyła o zostaniu piosenkarką.

foto: kakao.im

Rodzina jest bardzo zżyta, panuje w niej atmosfera zaufania i wzajemnego szacunku. Braci i siostry łączą nie tylko relacje rodzinne, ale stali się dla siebie prawdziwymi przyjaciółmi.

foto: kakao.im

Relacje te zachowane nadal, gdy siedmioraczki dorosły i opuściły dom rodzinny.

Główne zdjęcie: kakao.im