Pies błagał mężczyznę, żeby ten zabrał go ze schroniska. Udało nam się uchwycić ten niesamowity moment na wideo.

Jakiś czas temu na portalu społecznościowym Reddit pojawił się wzruszający film, na którym pies przytulał się do nogi mężczyzny i błagając o coś patrzył mu prosto w oczy.

foto: google

Według użytkownika o pseudonimie NeniuDormo, ten filmik został nakręcony w schronisku dla zwierząt. Pies był jego stałym mieszkańcem, a mężczyzna dziennikarzem, który przyszedł do schroniska, aby nakręcić tam program telewizyjny.

foto: google

To spojrzenie mówi więcej niż tysiące słów!

Wszystko wydarzyło się bardzo nieoczekiwanie. Nieznajomy pies po prostu podbiegł do mężczyzny i zaczął go przytulać. W tym prostym geście było tyle czułości i nadziei, że mężczyzna porzucił wszystkie swoje sprawy i zaczął głaskać psa. Dziennikarz nie wiedział, co o tym myśleć, bo widział tego psa po raz pierwszy, a jednak wydawało mu się, że znają się od wielu lat.

Ludzie wokół nie mogli powstrzymać łez – to przypadkowe spotkanie okazało się tak wzruszające:

Source: youtube.com

Dla wszystkich stało się jasne, że między przypadkowym gościem a psem ze schroniska powstała silna więź. Ze słów autora wpisu, mężczyzna podjął jedyną słuszną decyzję: zabrał psa ze schroniska do domu. Historie o bezpańskich zwierzętach nie zawsze kończą się dobrze, ale ta jest bardzo przyjemnym wyjątkiem.

Główne zdjęcie: google.com