Sylvester Stallone jest ojcem trzech pięknych córek: 23-letniej Sophii, 21-letniej Sistine i 17-letniej Scarlett, a kiedy nie kręci filmów akcji i blockbusterów, aktor spędza czas z rodziną.

foto: laykni.com

Od 23 lat Stallone jest mężem Jennifer Flavin, która kiedyś była modelką. Dzięki pięknemu wyglądowi matki i przystojnemu ojcu dziewczyny wyrosły na prawdziwe piękności i już budują kariery modelek.

foto: laykni.com

W 2017 roku podczas uroczystości rozdania nagród „Złoty Glob” po raz pierwszy w historii tej nagrody odrazu trzy Miss Złoty Glob zostały wybrane jednocześnie w osobie trzech córek Stallone.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Starsza Sophia Stallone urodziła się w 1996 roku, ukończyła Uniwersytet Południowej Kalifornii. Dziewczyna jest aktywnie zaangażowana w biznes modelowy i jest początkującym przedsiębiorcą w branży mody, a ponadto Sophia zabłysnęła już na okładce magazynu modowego Harper’s Bazar.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Dziewczyna nieczęsto udziela wywiadów i mówi, że jest „najpoważniejszą z trzech sióstr”. W przyszłości planuje podbić branżę filmową.

foto: laykni.com

Sistine Stallone, urodzona w 1998 roku, jest drugim dzieckiem słynnej pary. Dziewczyna ma podpisany kontrakt z wiodącą agencją modelek IMG. Jej zdjęcia ukazały się w takich magazynach modowych jak Harper's Bazaar, Town & Country i Express.

foto: laykni.com

Dziewczyna przyciąga uwagę znanych fotografów. Jej matka była topową modelką w latach 90. i widać wyraźnie, że jej córka poszła w jej ślady.

foto: laykni.com

Najmłodsza Scarlet urodził się w 2002 roku. Dziewczyna przez długi czas była w cieniu swoich sióstr, dopiero niedawno pojawiła się na ekranach telewizorów, najprawdopodobniej bardziej lubi zawód aktorski.

foto: laykni.com

Scarlet zagrała w filmie dokumentalnym o powstaniu filmu „Niezniszczalni” z 2010 roku, a następnie w filmie „Reach Me” (2014). Jako najmłodsza w rodzinie Stallone, Scarlet jest pod okiem swojego ojca.

foto: laykni.com

Ponieważ ojcem tego dziewczęcego trio jest gwiazda Hollywood Sylvester Stallone, dziewczęta od dzieciństwa przyzwyczaiły się do otaczających je paparazzi. Jednak wszystkie one zawsze starały się trzymać z daleka od prasy, w przeciwieństwie do innych młodych gwiazd, które nieustannie pojawiają się na okładkach „żółtych” magazynów.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Główne zdjęcie: laykni.com