Jennifer Boyle zawsze hodowała koty i konie. I wszyscy żyli razem w harmonii jak jedna wielka rodzina. Jednak Jennifer nigdy nie spodziewała się, że konie i koty będą najlepszymi przyjaciółmi, dopóki nie pojawiły się Champy i Morris.

foto: binokl.cc

Morris był bezpańskim kotem do 9 miesięcy. Przez całe życie wędrował i nie wiedział, co to znaczy mieć własny dom, rodzinę i przyjaciół. Dlatego, kiedy przyjęli go do rodziny, był początkowo trochę nieśmiały i mało towarzyski. Kilka dni później Morris spotkał Champy.

foto: binokl.cc

„Pozwoliłam Morrisowi zamieszkać na werandzie, żeby miał czas na spokojne zapoznać się ze swoim nowym domem. Champy natychmiast zainteresował się nowym sąsiadem i podszedł, żeby się przywitać i zaprzyjaźnić z Morrisem” – mówi Jennifer. „Morris nigdy wcześniej nie widział konia i na początku był trochę nieśmiały. A Champi chce zaprzyjaźnić się absolutnie z każdym, kogo spotka”.

Morris był onieśmielony rozmiarem i wytrwałością Champy. Jednak Champi nadal delikatnie okazywał swoją życzliwość i najlepsze intencje.

foto: binokl.cc

... aż Morris w końcu się poddał.

foto: binokl.cc

„Champy opiekował się Morrisem przez około tydzień, zanim kot odprężył się i poczuł się bezpiecznie w towarzystwie Champy, a w zamian zaczął okazywać mu swoją życzliwość” – wyjaśniła Boyle.

Morris i Champy są teraz najlepszymi przyjaciółmi. Ta niesamowita para robi absolutnie wszystko razem! Nawet śpią i chodzą do wodopoju...

foto: binokl.cc

...pasą się razem...

foto: binokl.cc

...i oczywiście jeżdżą konno.

foto: binokl.cc

Champy uwielbia, gdy Morris organizuje przejażdżki na jej plecach. Większość czasu zwierzęta spędzają ze sobą. Nawet w dni o niesprzyjającej pogodzie zakładają płaszcze przeciwdeszczowe i razem spacerują na świeżym powietrzu.

foto: binokl.cc

Pomimo faktu, że Morris początkowo obawiał się ogromnego Champy, jego nowy przyjaciel nauczył go, że prawdziwa przyjaźń nie zależy od kształtu i rozmiaru! Teraz są przyjaciółmi „na zawsze”.

„To najlepsi przyjaciele. I całkowicie sobie ufają” – powiedziała Jennifer Boyle. „Mam cztery konie i dwa koty. Wszyscy dogadują się ze sobą w zgodzie. Jednak Champy i Morris to prawdziwi kumple”.

foto: binokl.cc

Główne zdjęcie: binokl.cc