Okazuje się, że zamiłowanie do porządku „nakazują” nam gwiazdy. Ktoś codziennie zdmuchuje pyłki z ulubionego stołu, a ktoś żyje w nieładzie.

Bliźnięta

Kochają porządek w domu, ale jeśli tworzony przez kogoś innego. Bliźnieta nie są szczególnie chętni do przekształcenia swojego domu we wzór do naśladowania dla notorycznych pedantów. Często rzeczy Bliźniąt są porozrzucane po domu, a kubek z wczorajszą kawą jest dalej w zlewie. Ale takie małe rzeczy nigdy nie denerwowały wesołych Bliźniąt.

Lew

Lew jest zbyt zajęty realizacją swoich projektów, więc jego domownicy dbają o czystość w domu. Urządza wystawne przyjęcie, wieczory charytatywne, ale zapomina o kurzu nagromadzonym na telewizorze. Lew jest przekonany, że sprzątanie nie jest jego żywiołem, mądrze delegując nieprzyjemne obowiązki innym. Ale jeśli potrzebujesz mądrej wskazówki, jak sprawić, by powierzchnia lustra była niesamowicie błyszcząca, na pewno ci powie.

Strzelec

Trudno jest utrzymać porządek w domu, jeśli nie ma cię tam często. Nic dziwnego, że Strzelec nie twierdzi, że jest schludnym. Taka proza życia go nie interesuje. Wracając z kolejnej wyprawy, próbuje przypomnieć sobie, gdzie przechowywane są warzywa, więc niech ktoś inny zajmie się sprzątaniem.

Koziorożec

Koziorożce rzadko myślą o sprzątaniu domu, ponieważ pracują przez cały dzień. Koziorożce często pracują na nocnych zmianach, a nawet w weekendy, więc mają wiele dobrych powodów, aby zapomnieć o porządkowaniu rzeczy. Ale Koziorożec zawsze wie, komu należy powierzyć tak odpowiedzialną misję i kogo obwinić w przypadku niepowodzenia.

Wodnik

Geniusz i entuzjastyczny Wodnik rzadko interesują się przyziemnymi i banalnymi sprawami. Wręcz przeciwnie, lubią stan lekkiego chaosu, kiedy wszystko zmieszane w kupie inspiruje do kolejnego oryginalnego pomysłu. Wodnik nigdy nie będzie rugać swojej rodziny za brak porządku, ponieważ ma trudności ze zrozumieniem, jak wygląda.

Główne zdjęcie: google.com