Niedawno dziewczyna o imieniu Rebecca Crawford Anderson, która mieszka w Newport News wybrała się na przyjęcie urodzinowe do swojej przyjaciółki. W jej domu była świadkiem bardzo dziwniej i zabawnej sytuacji. To wspaniałe nagranie zostało opublikowane w sieciach społecznościowych.

Na przyjęciu z okazji urodzin było dużo ludzi. Wśród wszystkich zaproszonych gości można było zauważyć dużą ilość dzieci, którzy bawili się w towarzystwie zwierząt domowych. W tym czasie, kiedy wszyscy goście świetnie się bawili, wydarzyło się coś niesamowitego. Zaistniała sytuacja bardzo się wszystkim podobała. Podczas gdy goście byli zajęci świętowaniem, pewiem owczarek australijski postanowił się zrelaksować. Więc ten wspaniały piesek jednym susem wskoczył do kołyski, po czym cała uwaga wszystkich obecnych skupiła się wyłącznie na zwierzęciu.

W momencie, gdy piesek odpoczywał przez chwilę, to wszyscy zaproszeni goście zaczęli filmować smartfonami jego śmieszne zachowanie. Po tym, co się wydarzyło, pewna dziewczyna napisała na portalach społecznościowych, że nie chce mieć dzieci, ponieważ pies świetnie sprawdził się w takiej roli. Użytkownikom bardzo się podobało umieszczone na portalach nagranie. O jego popularności, którą zyskał, świadczy to, że internauci zostawili wiele lajków i sporo pięknych komentarzy pod postem.

Główne zdjęcie: google.com