Nie tak dawno dowiedzieliśmy się, który znak jest najmądrzejszy. Wybraliśmy również idealnie dopasowane żywioły. Dziś postanowiliśmy dowiedzieć się, które znaki zodiaku są uważane za najbardziej kobiece. Co więcej, kobiecość to nie tylko trzepotanie rzęs i atrakcyjny wygląd, ale także zmysłowość, lekkość, miłość. Więc zacznijmy.

5 miejsce: Strzelec - praktyczna kobiecość

Strzelec ma niesamowitą energię, która przyciąga innych ludzi jak magnes. Ten znak zodiaku może być zupełnie zwyczajny, niczym niezwykły, ale jest kochany za swój wewnętrzny spokój. W razie potrzeby Strzelec może włączyć swoją kobiecość, wdzięk, chociaż nie widzi w tym sensu. Wszystko mu pasuje.

4 miejsce: Koziorożec - prawdziwa muza

Koziorożce to niesamowicie silne i bardzo odważne osobowości. Jednym spojrzeniem potrafią zdobyć serce innej osoby. Ich energia życiowa otacza, tak że oddychanie staje się trudne. Koziorożce potrafią kochać, być pięknymi i delikatnymi, ale tylko wtedy, gdy tego potrzebują.

3 miejsce: Ryby - fascynująca istota

Ryby nauczyły się kokietować na najwyższym poziomie. Ryby mogą wydawać się zbyt słabe, podwłądne zdaniu innych. Ale to mylące wrażenie. Ten znak opanował sztukę uwodzenia innych w subtelny sposób. Potrafią manipulować innymi pozostając w obliczu anioła.

2 miejsce: Panna - kobiecość z kołyski

Panny już z definicji rodzą się kobiecymi. Co więcej, w dodatku do ich atrakcyjności zewnętrznej i wewnętrznej mają bystry umysł, uważność i nadmierną wybredność. Panna może łatwo zakochać w sobie, ale jednocześnie będzie się nudzić. Panny potrzebują ognia, wszechogarniającej miłości i tragedii. Dzięki swojej naturalnej kobiecości, Panny zawsze dostają to, czego chcą - wieczne cierpienie z powodu miłości.

1 miejsce: Waga - marzenie każdego

Jak wygląda prawdziwa kobieta - jest niesamowicie inteligentna, praktyczna, delikatna, kocha całą duszą i jest gotowa na wszystko dla swoich bliskich. To jest dokładnie to, czym jest Waga. Dzięki nim każda osoba czuje się na swoim miejscu. Waga zawsze będzie wspierać, doradzać, a nawet rozwiązywać za Ciebie wszystkie problemy. Czasami wydaje się, że Waga żyje dla innych, zapominając o sobie, ale ten znak ma niesamowicie silny rdzeń wewnętrzny, który może przezwyciężyć wszystko.

Kobiecość jest obecna w każdym człowieku. Są mężczyźni, którzy wyglądają bardzo surowo, ale kiedy oglądają dobry film, mogą naprawdę płakać. A to nie oznacza słabości, wręcz przeciwnie, jest wskaźnikiem szczerych uczuć. Kobiety powinny być z natury wspaniałe. Ale czasami zbyt wiele piękna i emocji może stworzyć ogromne problemy dla idealnego związku.

Główne zdjęcie: google.com