„To najbardziej zachwycająca i inspirująca rzecz, jaką ostatnio widziałem!” - to najczęstszy komentarz pod filmikiem Luffy'ego z Imus na Filipinach. Maleństwo znajdowało się u groomera i było smutne w niecodziennym otoczeniu, ale gdy tylko zobaczył powracającą właścicielkę, wszystko się zmieniło.

Shih Tzu Luffy jest szczeniakiem, ma zaledwie 8 miesięcy. Maleństwo było u groomera tylko kilka razy w życiu.

foto: lemurov.net

Jak powiedziała Sarah Jane Balbidades, ostatnim razem była ze szczeniakiem podczas strzyżenia, ale teraz zdecydowała, że ​​jest już wystarczająco duży i poradzi sobie sam. Ponadto groomer jest doświadczony i w przyszłości trzeba będzie go zostawiać. Kobieta poszła załatwiać sprawy, a kiedy wróciła, zobaczyła Luffy'ego w oknie. Pies też ją zauważył i nie mógł ukryć swojej radości – szczerze się uśmiechał!

foto: lemurov.net

Właścicielka przyznała, że ​​od razu stało jej wstyd. Jest taki mały, jak mogła go zostawić samego? Przepraszanie i rekompensowanie tego przysmakami zajęło dużo czasu, a w międzyczasie liczba wyświetleń wideo niesamowicie wzrosła. W ciągu kilku godzin filmik został obejrzany w różnych krajach, gdzie uśmiech Luffy'ego ogrzał miliony serc. Gdzie jeszcze można zobaczyć takie szczere emocje?

Source: youtube.com

W ten sposób mały Luffy stał się bohaterem dnia, a nawet całego tygodnia, stając się sławnym daleko poza swoim rodzinnym miastem!

Główne zdjęcie: lemurov.net