Ryan i Kelsey ze Stanów Zjednoczonych od dawna marzyli o własnym domu w stylu skandynawskim. Ale niewielu mogło założyć, że będą wyposażać go nie biorąc pod uwagę własnego komfortu, a prawie całkowicie dla swojej uwielbianej kotki!

Zwierzak pary nazywa się Stella. Wraz z przeprowadzką do nowego domu dostała piętrowe łóżko z panoramicznym widokiem na ogród: łaciata kotka uwielbia obserwować ptaki, a właściciele uznali, że powinna mieć taką możliwość zrobić to w każdej chwili.

foto: lemurov.net

Pod schodami na drugie piętro para wyposażyła nie garderobę, a pełnowartościową sypialnię dla swojego czworonożnego podopiecznego. Posiada stylową tapetę w kratkę, a na jednej ze ścian widnieje napis „Twój dom jest tam, gdzie jest Twoja kotka”.

foto: lemurov.net

W pokoju znajduje się domek dla kotki. Jest tam również drapak oraz kącik gdzie stoi jedzenie z wodą. Początkowo sypialnię od korytarza oddzielała tylko zasłona. Dopiero później Ryan i Kelsey stworzyli Stelli prawdziwą prywatność. Teraz sypialnia ma drzwi, na dole których znajduje się otwór dla kotki.

foto: lemurov.net

Użytkownicy Instagrama, w którym Amerykanie aktywnie dzielą się swoim sukcesem w sprawie remontu, podziwiają to jak właściciele reagują na potrzeby swojej kotki. Niektórzy nawet żartowali, że chcieliby być na jej miejscu.

https://www.instagram.com/p/B-nse9Ypn6P/?utm_source=ig_embed

Jednocześnie jeden z użytkowników stwierdził: „Gdyby moja kotka miała to wszystko, nadal spałaby w pudełku po pizzy”. Rzeczywiście, nie wszystkie koty potrafią docenić tak wspaniałe warunki. Dobrze, że Stella jest wyjątkiem.

Główne zdjęcie: lemurov.net