Zgadzam się, że umiejętność wybaczania jest rzeczą bardzo ważną i potrzebną, bez niej życie byłoby znacznie trudniejsze. Ale tylko jest problem, nie każdy jest w stanie wybaczyć i zapomnieć.

Jeśli chodzi o znaki zodiaku to ci, którzy zostaną wspomniani w tym artykule, nie mają zwyczaju wybaczania swoim wrogom.

Gra tych znaków zodiaku może rozciągać się przez długi czas, ale koniec jest zawsze taki sam. Sprawca i tak poniesie karę, ponieważ zemsta to danie podawane na zimno. Przedstawiciele spod tych znaków bardzo dobrze potrafią czekać.

Przedstawiciele spod znaku Rak trafiają na pierwsze miejsce. Zwykle nie lubią hałasu, konfliktów i innego zamieszania. Wolą wszystko zaplanować z wyprzedzeniem, a potem to zrobić.

Poza tym Raki to ludzie, którym łatwiej jest zapomnieć, niż wymyślać plany zemsty. Zwykle to robią, ale zwykle nie znaczy że zawsze.

Są chwile, których Rak nigdy nie może wybaczyć i bądź pewny, że się zemści. Zrobi wszystko subtelnie i wdzięcznie, jak w jakimś thrillerze detektywistycznym. Z genialnym głównym złoczyńcą w roli tytułowej.

Tylko w przeciwieństwie do filmu, zło w obliczu osoby spod tego znaku nie narodzi się, chyba że było to zaplanowane wcześniej. Subtelnie zemści się, sprawi, że ten, który kiedyś doprowadził Raka do tego, zacznie ryczeć i mieć histerię.

Zemsta to danie podawane na zimno, a Panna wie o tym jak nikt inny. Przedstawiciel spod tego znaku może zapomnieć o bólu, zostawić wszystko w przeszłości. Tylko po to, by nie zwracać uwagi na ten drobiazg.

Ale biada tym, którzy naprawdę mogą obrazić Pannę. Przedstawiciele spod tego znaku nigdy nie zapominają o dobroci, a także o złu. I dokładnie wiedzą jak się zemścić.

Panna wybierze idealny moment, idealny czas, idealny sposób... A w najważniejszym momencie wykona swój ruch. Jednym ciosem, bez żalu i namysłu, dokona zemsty.

Wyraźnie zdaje sobie sprawę, z zimną głową, co robi i dlaczego. Później będzie można już zrozumieć i wybaczyć, zapomnieć.

I oczywiście Skorpiony, jak bez nich w tego rodzaju rankingu. Pomimo gorącego temperamentu, Skorpiony wszystkie swoje sprawy załatwiają z zimną głową i również potrafią się zemścić.

Nigdy nie zapominają o krzywdzie, bo wiedzą na pewno, że jak tylko raz pokażą słabość, wtedy na pewno znajdzie się ktoś, kto zdecyduje się cię pożreć. Dlatego lepiej jest od razu poinformować wszystkich, kogo nie należy dotykać.

Inną kwestią jest to, że Skorpiony nie będą rozmieniać się na drobne z powodu całego zamieszania. Aby to zrobić, mają wystarczająco dużo sarkazmu i ironii, by natychmiast „ukąsić”.

Natomiast nie wszyscy mają tyle szczęścia, są tacy, którzy potrafią rozwścieczyć Skorpiona. Wtedy przedstawiciel spod tego znaku idzie na wojenną ścieżkę. Będą wściekli i nie mniej destrukcyjni niż lodowaty huragan, który zmiata wszystko na swojej drodze.

Główne zdjęcie: google.com