Kirsty Taylor jest fotografką z pasją do odkrywania górskich goryli, niedawno zrobiła bardzo urocze zdjęcie tego młodego zwierzęcia.

Te zdjęcia tak bardzo nam się spodobały, że postanowiliśmy podzielić się z Wami odrobiną pozytywu.

foto: laykni.com

Podróżując w celu fotografowania goryli, dziewczyna była bardzo zaskoczona, gdy zobaczyła to zabawne maleństwo. Wygląda jak zwykły młody zwierzak, ma około 3 tygodni, ale zbliżając się Kirsty zauważyła, że ​​już w tym wieku okazał się prawdziwym fashionistą! A wszystko za sprawą jego niezwykłej fryzury.

foto: laykni.com

Fotografka była zaskoczona obfitością loków na główce zwierzaka, bo małe goryle z reguły nie są tak owłosione, a tutaj takie włosy, a nawet loki! Dlaczego tak się stało, nikt nie wie i jest mało prawdopodobne, że otrzymamy odpowiedź, ale teraz wiemy na pewno, że coś takiego również występuje w przyrodzie.

foto: laykni.com

Kirsty powiedziała, że ​​spotkała zwierzaka w Volcanoes Park, na granicy Rwandy. Fotografka ma stuprocentową pewność, że mała małpka nie tylko widziała ją, ale także pozowała do zdjęć. Widać, że zwierzak naprawdę chciał, aby wszyscy zobaczyli jaki jest piękny!

Główne zdjęcie: laykni.com