Gdy oglądamy telewizję bądź czytamy prasę zazwyczaj większość z tych informacji dotyczy smutnych spaw, więc wydaje nam się, że na świecie dzieją się tylko smutne rzeczy i, że na świecie są tylko źli ludzie, którzy nie mają serca i uczuć. Popełniają oni przestępstwa żeby poczuć się lepiej z samymi sobą.

Ostatnimi czasy wzmożyły się znacznie ataki terrorystyczne i każdy z nas zaczyna obawiać się o życie swoje oraz naszych rodzin.

Dobrze, że czasami w prasie można znaleźć także wiadomości o dobrych uczynkach, które przywracają nam wiarę w ludzi oraz wewnętrzny spokój.

Bardzo lubimy czytać takie wiadomości, ponieważ są one wzruszające.

Uważamy, że telewizja oraz prasa powinni znacznie częściej wspominać o dobrych wydarzeniach na świecie i mniej o tych złych, żeby ludzie wiedzieli, że nie wszyscy są źli i niebezpieczni.

Jedno z tych lepszych wydarzeń zostało opisane przez Jeremiaha Nichola.

foto: pl.newsner.com

Babcia Jeremiaha była w szpitalu i doktorzy mówili, iż prawdopodobnie nie pożyje ona długo.

Kobieta nie dawała sobie rady sama z codziennymi czynnościami.

Pielęgniarki są świetnymi kobietami, które zazwyczaj pomagają swoim pacjentom znacznie bardziej niż jest to wpisane w ich obowiązki. Krótko mówiąc są one aniołami. Zawsze upewniają się, że każdy z pacjentów dostał pomoc, której potrzebuje.

Przykładem takiej pielęgniarki jest Isabelle. Ta pielęgniarka zawsze poświęca swój wolny czas i pomaga pacjentom, nad którymi sprawuje opiekę. Jeremiah, wnuczek starszej pani znjadującej się w szpitalu zrobił wszystko, żeby cały świat dowiedział się o tej pielęgniarce.

Kiedy Isabelle powiedziano, iż babcia Jeremiaha, Helen, ma bardzo mało czasu do końca swojego życia, wkradła się ona na salę pacjentki i wykonała niesamowity gest.

Każdy znak posiada coś w czym jest dobry, a czasem nawet o tym nie wie. Isabelle wiedziała jednakże, iż Bóg obdarował ją cudownym głosem, więc postanowiła wykorzystać go do celów wyższych.

Isabelle po wejściu na salę chwyciła dłoń Helen i spytała ją, czy chciałaby, żeby kobieta dla niej zaśpiewała.

Bardzo fajnie, iż to co się wydarzyło zostało uchwycone na kamerach, ponieważ dzięki temu rodzina kobiety mogła to obejrzeć i podziewiać.

Czasami zdarza się, że ludzie nie doceniają pielęgniarek. Wychwalają oni lekarzy (i prawidłowo, ponieważ ratują oni życia ludzi), a zapominają o pielęgniarkach, które są ich prawą ręką i też bardzo dużo pomagają pacjentom zajmując się nimi cały czas.

Dowodem na to, że Isabelle ma wielkie serce jest to, iż przyszła ona do szpitala i zaśpiewała dla Helen w jej dzień wolny od pracy.

Sami obejrzyjcie oraz posłuchajcie nagrania ze śpiewającą pielęgniarką niżej:

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: pl.newsner.com