Och, na świecie jest tak wiele dziewcząt, które mają kompleksy z powodu niskiego wzrostu i marzą o długich nogach, aby podbić najmodniejsze wybiegi. Ale są takie, które wręcz przeciwnie, wstydzą się wysokiego wzrostu, tak bardzo chcą być jak Calineczka. Co tu powiedzieć, kobiety...

Dziś chcemy przedstawić Wam 17-letnią dziewczynę o imieniu Maki Kurrin z Teksasu. Niedawno trafiła do Księgi Rekordów Guinnessa jako właścicielka najdłuższych nóg wśród kobiet i nastolatek na świecie.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

W rzeczywistości Maki naprawdę chciała ustanowić ten rekord, aby swoim przykładem zainspirować wysokie dzieci do docenienia tego czym obdarzyła ich natura.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Długość lewej nogi sięga 135,3 cm, a prawej 134,3 cm. Sam wzrost dziewczyny to 208 centymetrów. Maki mówi, że nikt jej nie obraził z powodu jej nóg, ale zdarzyło się z powodu jej wysokiego wzrostu. „Nigdy nie byłam gnębiona z powodu moich nóg… Wyśmiewali mnie, ponieważ byłam wyższa od innych. W liceum przestałam się martwić tym, co myślą o mnie inni”.

foto: laykni.com

Ponadto Maki przyznaje, że na co dzień napotyka wiele trudności - ubrania, które są dla niej zawsze za krótkie, albo buty są za małe, a także trudno jej wsiąść do samochodu czy przejść przez drzwi.

foto: laykni.com

Ale oprócz tego ma wiele zalet: na przykład świetnie gra w siatkówkę i może dostać książkę z najwyższej półki. A także dzięki swojemu wzrostu stała się popularna w sieciach społecznościowych.

foto: laykni.com

W przyszłości Kurrin planuje pojechać na studia do Wielkiej Brytanii, a także pobić kolejny rekord w Księdze Rekordów Guinnessa, już jako najwyższa profesjonalna modelka na świecie.

foto: laykni.com

Główne zdjęcie: laykni.com