W amerykańskim Kennansville, położonym w Północnej Karolinie, wydarzyła się niezwykła i zabawna historia, która szczęśliwym zbiegiem okoliczności zmieniła życie jednego zwierzęcia.

W marcu pracownicy sklepu „Dollar General” odkryli niezwykłego złodzieja. Nie, to nie był człowiek, który próbował ukraść pieniądze. W jakiś sposób do placówki dostał się niezauważony bezdomny pies . Chytrze i szybko prześliznął się przez drzwi, gdy goście je otworzyli. Następnie pies rzucił się na półkę z pluszowym uroczym jednorożcem, złapał go i próbował pośpiesznie się wycofać, ale wszystkie próby poszły na marne.

foto: lemurov.net

Sprzedawcy pięć razy łapali psa-złodzieja i ostatecznie zwrócili się do służby ds. nadzoru i ochrony bezdomnych zwierząt. Funkcjonariuszka, która wyjechała na miejsce zdarzenia, powiedziała, że to wezwanie było najbardziej niezwykłe w jej życiu. Zasugerowała, że pies kradł zabawkę nie bez powodu: podobny jednorożec musiał być w domu, w którym wcześniej mieszkało zwierzę.

Oficer służby zabrała psa do schroniska, ale wcześniej nie mogła oprzeć się jego prostemu pragnieniu i nabyła tego bardzo pożądanego liliowego miękkiego jednorożca. Pies był zachwycony.

foto: lemurov.net

Jednoroczny, dość zdrowy i aktywny pies otrzymał przydomek Sisu. Jest przyjazny dla wszystkich ludzi, ale czasami zachowuje się bezczelnie w stosunku do swoich towarzyszy.

Pracownicy serwisu kontroli bezpańskich zwierząt opublikowali na Facebooku zdjęcia psa wraz z jego pluszowym przyjacielem. Te zdjęcia stały się wirusowe, zyskując ponad dziesięć tysięcy polubień, więc pracownicy postanowili zaaranżować prawdziwą sesję zdjęciową.

foto: lemurov.net

Już następnego dnia Sisu znalazła nowych właścicieli. Została oczywiście zabrany do domu przez troskliwych ludzi wraz z pluszowym przyjacielem. W ten sposób bajkowy jednorożec spełnił jednocześnie dwa psie życzenia: stać się posiadaczem pięknej zabawki i znaleźć opiekę kochających właścicieli.

Główne zdjęcie: lemurov.net