Hiszpanka Lina Sands zaskakuje wszystkich swoim niesamowitym podobieństwem do hollywoodzkiej gwiazdy Angeliny Jolie. I to przyniosło jej prawdziwą popularność.

foto: lemurov.net

Lina naprawdę wygląda jak Jolie. Dziewczyna ma konto w popularnym serwisie społecznościowym „TikTok”. Co więcej, użytkowniczka została zauważony niemal natychmiast po pierwszej publikacji: ten filmik uzyskał około 60 tysięcy wyświetleń. Obecnie profil Sands subskrybuje około 80 tysięcy osób, a liczba subskrybentów rośnie każdego dnia.

foto: lemurov.net

Wiele osób zauważa po prostu niesamowite podobieństwo Liny do hollywoodzkiej aktorki. Nazywają ją bliźniaczką Jolie. Nawiasem mówiąc, Sands już wykorzystuje swoje podobieństwo do Angeliny: brała udział w programie „Vetements Men’s Fall” w 2020, w którym wystąpiły sobowtóry różnych celebrytów, w tym Jolie.

foto: lemurov.net

Na swoim profilu w TikTok Lina publikuje różnorodne filmiki, w których omawia aktualne tematy, a także powtarza popularne trendy w sieci. Wszystkie filmiki zyskują dużą liczbę wyświetleń.

foto: lemurov.net

Niewiele wiadomo o życiu Sands. Media udało się dowiedzieć, że dziewczyna urodziła się w Hiszpanii, a obecnie studiuje na wydziale aktorskim w Londynie. Lina marzy o zostaniu aktorką i zdobyciu sławy, prawdopodobnie przewyższając samą Jolie. Sands podobna jest na Jolie nie tylko pulchnymi ustami i rysami twarzy, ale także charyzmą i czarującą kobiecością.

Główne zdjęcie: lemurov.net