W USA kot zaskoczył swoją właścicielkę, gdy przyjechał wraz z nią w odwiedziny do jej chorego taty. Zwierzak błyskawicznie przemienił tatę dziewczyny z miłośnika psów w miłośnika kotów, ale zrobił to w sposób, który docenią egzorcyści i lekarze.

Kelly Nugent, mieszkanka Florydy, przeniosła się do Nowego Jorku, aby zamieszkać z ojcem, aby wspierać go w walce z rakiem. Od kilku miesięcy mężczyzna cierpi na nowotwór szpiku kostnego.

foto: medialeaks.ru

Kelly zabrała ze sobą swojego wiernego przyjaciela, dwuletniego kota o imieniu Słodki Ziemniaczek, który nagle odkrył swój talent terapeutyczny. Zwierzak praktycznie nie opuszczał ojca dziewczyny, jak gdyby pomagał choremu za pomocą mruczenia.

Mój ojciec jest moim najlepszym przyjacielem. Nie mogłam go zostawić samego, bo ostatnio ciężko radzi sobie sam. Słodki Ziemniaczek, gdy tylko zaaklimatyzowaliśmy się w Nowym Jorku, stał najbardziej oddanym towarzyszem mojego taty.

Kobieta jest pewna: zwierzak poczuł, że jej ojciec potrzebuje pomocy.

foto: medialeaks.ru

Ta dwójka jest taka urocza, kiedy są razem. Słodki Ziemniaczek od razu wiedział, że jest jakiś problem. Czuł, że tata pilnie potrzebuje jego wsparcia. Wiecie, to było w ten sposób. Podszedł do niego, zaskoczył na kolana i jakby powiedział do taty: „Nie przeszkadzaj mi w wykonaniu mojej pracy. Pomogę ci wyzdrowieć. "

Kelly opowiada, że ​​Słodki Ziemniaczek całkowicie zmienił podejście jej ojca do kotów. Jeśli wcześniej mężczyzna uważał się za miłośnika psów, to teraz nie może przeżyć ani minuty bez kota u swojego boku.

foto: medialeaks.ru

Tata kocha zwierzęta, ale zawsze wolał psy. O ile pamiętam, nigdy nie miał kotów. Nie uważał ich za troskliwych, kochających - oczywiście dopóki nie spotkał Słodkiego Ziemniaczka.

Kelly ma również konto na TikTok, na którym publikuje śmieszne filmiki z życia Słodkiego Ziemniaczka i jej ojca. Filmiki kobiety gromadzą setki tysięcy odsłon, a liczba subskrybentów w profilu osiągnęła 2,5 tysiąca osób.

Zaczęłam publikować filmiki, aby wesprzeć mojego tatę. Czytam na głos komentarze i on się cieszy, że tak wielu nieznajomych się o niego martwi.

Source: youtube.com

Ponadto córka powiedziała, że ​​w ciągu ostatnich dwóch miesięcy stan jej ojca znacznie się poprawił. Ona przypisuje to wszystko dzięki wsparciu Słodkiego Ziemniaczka.

Jestem pewna, że wsparcie emocjonalne Słodkiego Ziemniaczka pomogło tacie. Uściski, przebywanie w pobliżu - wszystko to miało na niego ogromny pozytywny wpływ.

Główne zdjęcie: medialeaks.ru