W 1989 roku Edrisa Musuza urodził się w Masaka, jednym z małych miasteczek Ugandy. Kiedy chłopiec miał zaledwie 4 lata, stracił matkę, nic nie wiedział o swoim ojcu i innych krewnych. Z tego powodu ulica stała się domem dla tego dziecka.

foto: leafclover.club

Ale mimo młodego wieku chłopiec nie opuścił ręce, ale cały swój czas poświęcił tańcom i muzyce. Według Eddiego muzyka była jego zbawieniem. Kiedy Edris miał 17 lat, znalazł swojego ojca, który pomógł mu zdobyć wykształcenie. Ale chłopiec twierdzi, że to ulica została jego nauczycielem. Po ukończeniu szkoły Edris przyjął pseudonim Eddie Kenzo i zaczął tworzyć muzykę.

foto: leafclover.club

W 2010 roku Eddie nagrał własną piosenkę Stamina, co oznacza „wytrzymałość”. Ten utalentowany chłopak jak nikt inny wie, jak ciężko jest dzieciom z Afryki, dlatego stworzył grupę „Masaka Kids Africana”, do której poszukuje utalentowane dzieci. Od 2014 roku jego teledyski stały się popularne nie tylko w Afryce, ale także za granicą.

foto: leafclover.club

Patrząc na te dzieci, jestem zaskoczony, jak bardzo czują rytm i muzykę. Wydaje się, że charyzma, słuch, plastyczność mają we krwi.

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: leafclover.club