Natura najwyraźniej ma wielkie poczucie humoru. Udowodniła to pokazując światu niezwykłego szczeniaka, który jednocześnie przypomina żyrafę, lamę i niesamowitą mityczną istotę. Ale rozwiązanie tajemnicy pochodzenia tego zwierzęcia okazało się prostsze i bardziej banalne.

https://www.instagram.com/p/CMNBlWOhTsN/?utm_source=ig_embed

Pies ma na imię Gatsby, a dokładnie Wielki Gatsby. I ma bardzo niestandardowy wygląd. Nie chodzi o mutacje czy ingerencję obcych. Wszystko jest prostsze i banalne: Gatsby ma ciekawy zestaw genów, ponieważ jego rodzice to silny owczarek niemiecki i postawny chart rosyjski. Niestandardowa „mieszanka”, która dała nieoczekiwane rezultaty.

Od charta Gatsby dostał niewiarygodnie długą, pełną wdzięku szyję, spiczastą arystokratyczną mordkę, przypominającą frak lub smoking w czarno-białym umaszczeniu i bardzo długie łapy. Od owczarka niemieckiego pies ma bardzo mocną sylwetkę i dobrze rozwinięte ciało. Jeśli chodzi o charakter, Gatsby ma bardzo dobry: pies jest inteligentny i bystry, dobrze nadaje się do treningu.

https://www.instagram.com/p/B9hhh3fh90f/?utm_source=ig_embed

Historia Gatsby'ego rozpoczęła się dwa lata temu, kiedy matka urodziła niezwykłe szczenięta. We wczesnym dzieciństwie wyglądały jak ich matka, ale w miarę dojrzewania zaczęły nabierać zupełnie innych cech.

Właściciele szczeniąt wystawili ogłoszenia do sprzedaży i niemal od razu pojawiły się osoby zainteresowane jednym ze szczeniąt. Miesiąc później maleństwo zostało zabrane. Szczeniaka nazwano Wielkim Gatsby ze względu na jego postawę i umaszczenie wyglądające jak czarny smoking.

Właściciele Gatsby'ego założyli dla niego oddzielne konta na TikTok i Instagram. Pies natychmiast stał się ulubieńcem, a filmiki z nim zebrały tysiące polubień i stały się popularne. Subskrybenci chętnie śledzą życie niezwykłego Gatsby'ego. A on, pomimo swojego arystokratycznego wyglądu, wcale nie jest zarozumiały.

https://www.instagram.com/p/B1Rrg9cCUoL/?utm_source=ig_embed

Gatsby jest aktywny, spełnia wiele poleceń, a także perfekcyjnie sobie radzi w poszukiwaniu przedmiotów i ludzi za pomocą węchu. Natychmiast podąża tropem i nie rozpraszają go śmieci, różne smakołyki, a nawet urocze sunie.

Wkrótce życie Gatsby'ego się zmieni: jego właściciel znajdzie dla psa partnera i przyjaciela. A arystokrata z pewnością będzie w stanie znaleźć wspólny język z każdym, przynajmniej właściciel jest tego pewien.

Główne zdjęcie: lemurov.net