Tim Shea, mieszkaniec Stanów Zjednoczonych Ameryki, ma 70 lat. Los mężczyzny nie był zbyt udany - w takim wieku został bez domu. Jednak latem 2020 roku wszystko się zmieniło. Tim ma swój własny dom w Teksasie.

foto: lemurov.net

Być może szczęśliwa historia pana Shei nie stałaby się tak popularna, gdyby nie jeden niuans. Jego dom został wydrukowany w 3D w zaledwie dwa dni.

foto: lemurov.net

Jest dość kompaktowy i nic dziwnego, ponieważ technologia jest droga. Ale w środku jest łazienka, sypialnia, kuchnia i miniaturowy salon.

foto: lemurov.net

Zbudować dom pomogła młoda firma, która chce, aby taka budowa stała się standardową praktyką. Shea wysłał list do organizacji i opowiedział swoją historię. Przedstawiciele zdecydowali, że pomogą mu i zrobią sobie portfolio.

foto: lemurov.net

Sam pan Shea mówi o swoim domu w ten sposób: „Jestem bardzo wdzięczny za ten piękny dom. Są duże okna i szeroka weranda, na której lubię odpoczywać.

foto: lemurov.net

Nadal nie mogę uwierzyć, że ten dom został wydrukowany przez robota”. Przyznaje, że zaczął bardziej ufać ludziom i przez całe życie jest gotów dziękować twórcom swojego domu.

Główne zdjęcie: lemurov.net