Mężczyzna oświadczył się swojej dziewczynie w restauracji typu fast food, a dziennikarka go sfilmowała. Później pojawił się artykuł ze słowami:

„Mężczyźni w RPA są tak biedni, że nawet oświadczają się w KFC. Nie mogę sobie wyobrazić, kto mógłby się oświadczyć w takim miejscu”.

Autorką tego artykułu jest młoda dziewczyna, Annette, która otrzymała falę nienawiści za takie słowa. Natomiast znane marki postanowiły wesprzeć zakochaną parę.

Tak więc KFC, Audi, Puma i inne marki zdecydowały się sfinansować ich ślub. South African Bank Standard w pełni spłaci wszelkie pożyczki udzielone młodym ludziom w wysokości 20 000 dolarów lub, jeśli para nie ma długów, przekaże im 20 000 dolarów na ślub.

Uber zapewni młodym ludziom samochody klasy premium, którymi zawiezie ich i gości na ceremonię ślubną, a także będzie z nimi przez cały dzień w dniu ślubu.

Jedna z firm jubilerskich zaprosiła młodych ludzi po dwa złote pierścionki z brylantami.

Zwykli mieszkańcy RPA dali zakochanej parze skromne prezenty. Słynny afrykański szef kuchni i jego zespół postanowili całkowicie przygotować menu i dania na wesele.

Główne zdjęcie: storyfox.ru