Nie jest łatwo się ich pozbyć!

"Za dużo Ciebie!". Nie są to najprzyjemniejsze słowa, jakie można usłyszeć. Status irytującej osoby jest o wiele łatwiejszy do uzyskania, niż się wydaje. Nadmierna troska i przywiązanie do innej osoby mogą spowodować kłopoty.

Osobom spod tych znaków zodiaku należy częściej przypominać o granicach innych ludzi!

Rak

Jeden z najmilszych znaków zodiaku zapewni Ci doskonałą opiekę podczas najciemniejszych (i nie tak wspaniałych) dni. Rak jest gotowy iść po piętach cierpiącego i bardzo się martwi, gdy ludzie nagle zaczynają unikać jego towarzystwa. Relacje z Rakiem wymagają ciągłego „uzupełniania” uwagi: w przeciwnym razie poczuje się porzucony.

Ryby

Jest druga w nocy, a telefon nie wyłącza się ani na minutę: wydaje się, że osoby spod znaku Ryby nie pójdą spać, dopóki nie otrzymają odpowiedź! Nie można ich nazwać znakiem towarzyskim, dlatego będąc wśród przyjaciół Ryb, przygotuj się na niekończące się uściski! Zawsze znajdą sposób, by zamienić z Tobą kilka słów (nawet jeśli same Ryby nie mają na to czasu).

Panna

W pogoni za swoimi ideałami Panna zrobi wszystko lub zmusi zrobić to co jest zgodne z jej szczegółowym planem. Ten znak jest znany ze swojej pewności siebie, ale tak naprawdę boi się zawieść bliskich mu osób. Jeśli nie jesteś gotowy, aby dać z siebie wszystko, nie powinieneś zwracać się o pomoc do Panny - nie będziesz miał czasu na powiedzenie „proszę”, ponieważ otrzymasz odpowiedź „tu i natychmiast”!

Byk

Byk, który pędzi naprzód i nie zatrzymuje się! Jeśli staniesz się jego celem - nie ma znaczenia czy to w przyjaźni czy miłości – bądź pewien, że Byk zrobi wszystko, aby zdobyć Twoją przychylność. Minie dużo czasu, zanim Byk zaakceptuje twoją odmowę, a jeszcze bardziej, zanim przestanie cię chronić przed niewidzialnymi zagrożeniami i uwagą innych osób.

Waga

Waga bardziej niż cokolwiek innego nienawidzi samotności. Osoby spod tego znaku zodiaku wariują przez swoje własne myśli, jeśli w pobliżu nie ma nikogo, kto by ich mógł wysłuchać. Są ekspertami w świecie relacji międzyludzkich, starającymi się otoczyć ciekawymi i atrakcyjnymi ludźmi. Jeśli zerwałeś ze swoim chłopakiem spod znaku Wagi i zostaliście przyjaciółmi, bądź pewna: będzie chciał z Tobą się spotkać więcej niż raz pod dowolnym dogodnym pretekstem!

Główne zdjęcie: ellegirl.ru