Możesz nie mieć nadludzkiej zwinności Wonder Woman i możesz nie mieć zbroi Iron Mana, ale masz jeszcze jedną supermoc - intuicję. Powiemy Ci, w których trzech znakach zodiaku jest szczególnie rozwinięta i dlaczego.

Rak

Ciała niebieskie ugruntowały twoją reputację jako najbardziej wrażliwych i empatycznych ludzi. Trudno się z tym nie spierać: na pierwszy rzut oka możesz określić nastrój osób wokół ciebie - nie ma znaczenia, czy są to ludzie ci bliscy, czy obcy. Potrafisz zrozumieć przyczynę ich uczuć nawet lepiej niż oni sami (nie jesteś przypadkiem psychologiem?). Drugą stroną tego wszystkiego jest to, że możesz przesadnie reagować na emocje innych i brać je sobie do serca. Staraj się nie ulegać negatywności i częściej słuchaj siebie. Dlaczego? Zgadza się - ponieważ twoja intuicja Cię nie zawiedzie.

Ryby

Ryby, podobnie jak Rak, są przedstawicielami żywiołu wody, więc mogą być bardziej wrażliwe i emocjonalne niż inne znaki zodiaku. Jesteś w stanie zobaczyć, co jest ukryte (wnikliwość jest twoją mocną stroną). Jednocześnie myślisz nieszablonowo i niestereotypowo, co pozwala spojrzeć na rzeczy z różnych perspektyw i generować najbardziej kreatywne pomysły. Twoim zadaniem jest częściej ufać swojemu szóstemu zmysłowi, a wtedy twoje myśli i marzenia, podparte intuicją, spełnią się w najbardziej oszałamiający sposób.

Skorpion

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego wiele rzeczy, które przerażają innych, nie sprawia, że się boisz? Twoja godna pozazdroszczenia odwaga jest bezpośrednio związana z twoją silną intuicją - zawsze czujesz, co może Cię zranić, a co nie. Zaufanie do swojego wewnętrznego głosu pozwala przekraczać granice i odważyć się robić to, czego inni unikają. Widzisz, czujesz, rozumiesz i doświadczasz rzeczy, o których inni mogą nawet nie wiedzieć. Rzucasz wyzwanie nieznanemu i dlatego jesteś w stanie żyć pełnią życia, nie zatruty strachem.

Główne zdjęcie: glamour.ru