Według astrologów są ludzie, którzy nigdy nie mogą się wzbogacić. I nie chodzi o to, że nie mają talentu albo pracowitości, po prostu lubią żyć na bogato. Natura pięciu przedstawicieli kręgu zodiakalnego jest całkowicie niekompatibilna z posiadaniem dużej ilości pieniędzy.

Strzelec

Z reguły Strzelec jest pracowity i dobrze zarabia, ale problem polega na tym, że też dużo wydaje. Przedstawiciele tego znaku nie są skąpi, łatwo pożyczają, co rzadko zostaje zwrócone, wydają na swoje zainteresowania i wolą cieszyć się życiem już teraz, nie odkładając niczego na jutro.

Ryby

Ludzie spod tego znaku często pracują za grosze i nie przychodzi im do głowy poprosić o awans lub znaleźć inną pracę. Ryby chętnie pomagają innym, w tym finansowo. Wydają dużo pieniędzy na cele charytatywne i pracę organizacji, w których idee wierzą. Dlatego Ryby prawie nigdy nie mają oszczędności, a często zaczyna im brakować już w połowie miesiąca.

Lew

Lwy są dość odpowiedzialnymi osobami, ale nie radzą sobie dobrze z problemami finansowymi. Problem w tym, że lubią drogie rzeczy. Co więcej, kwota, która w tej chwili jest w portfelu, tak naprawdę ich nie ogranicza - można wziąć pożyczkę. Lwy cenią luksus i kochają drogie przyjemności.

Wodnik

Ci ludzie kochają nowoczesną technologię i gadżety. Mogą skąpić na jedzeniu, ale jeśli chodzi o eleganckie buty lub telefon, nie będą skąpić. Rzadko kiedy Wodnik opiera się chęci kupienia czegoś bardzo drogiego. Po prostu nie rozumie, dlaczego musi sobie tego odmówić, skoro życie jest dane tylko raz.

Bliźnięta

Bliźnięta są spontaniczni i podejmują ryzyko. Nie mogą oszczędzać. Nawet jeśli zdecydują się to zrobić, plany mogą się diametralnie zmienić. Lubią dobrze się bawić i wydawać pieniądze, często podejmują ryzykowne decyzje finansowe, a czasem uzależniają się od hazardu. Pieniądze zdecydowanie nie trzymają się tego znaku.

Główne zdjęcie: google.com