Nieustannie przypominamy, że każda osoba ma unikalne cechy charakteru, jednak w astrologii zwyczajowo operuje się pewnymi ogólnymi właściwościami, charakterystycznymi dla przedstawicieli określonego znaku zodiaku. Dziś powiemy ci o najbardziej podstępnych kobietach.

Skorpion

Tak, umieściliśmy kobietę Skorpion na ostatnim miejscu w tym małym rankingu podstępności,

ale tylko dlatego, że prowokacja jest jej drugą naturą. Wydaje się, że nie ukrywa tego. A ci wokół nich wiedzą, czego się spodziewać po Skorpionie w krytycznej sytuacji.

Ogólnie rzecz biorąc, kobieta Skorpion jest tak pasjonująca się sobą, że często nie obchodzą ją

inni. Oczywiście do momentu, kiedy nie jest odpowiednio obrażona. Wtedy Skorpion wyjdzie na wojenny trop - i nikogo nie oszczędzi.

Strzelec

Pułapka Strzelca jest realizowana w dość zabawny sposób. Po pierwsze, podejmując decyzji, że należy się zemścić, będzie o tym gadać wszystkim dookoła. Wszystkie te okropne i podstępne plany są tak interesujące do omówienia! Swoimi pomysłami i rozmowami „podnieca” otaczających ją ludzi i dokładnie w momencie, gdy wszystko jest zaplanowane, kobieta Strzelec traci zainteresowanie tym całym nonsensem i przechodzi do innych zajęć. Ale ci, z którymi rozmawiała o tym wszystkim, nawet nie wiedzą. I idą do bitwy o swojego łagodnego i obrażonego Strzelca.

Rak

Nikt nie oczekuje od Raka podstępu. Każdy wie, jakie są delikatne, wrażliwe i lojalne. Rzeczywiście, kobieta Rak uwielbia swoich bliskich i jest gotowa na wszystko dla nich, a w większości nieznajomi ją nie obchodzą. Ale przebiegłość Raków polega właśnie na tym, że z najlepszych intencji będą manipulować swoimi bliskimi, a oni nie będą się tego domyślać. Jak można podejrzewać tę świętą kobietę o zdradę?

Panna

W mistrzostwach świata manipulatorów Panna przebije nawet subtelnych Raków. A jeśli Rak manipuluje swoimi bliskimi, pozornie z najlepszych intencji, Panna uwielbia wciągać ludzi do swoich scenariuszy tylko dla zabawy. Czujesz się nieswojo i zaczynasz coś podejrzewać? Panna po prostu usuwa takiego gracza z pola i zastępuje go kimś bardziej odpowiednim.

Ryby

Ryby na własnej skórze doświadczyły, jak utkać taką przebiegłą sieć, w którą ludzie, których potrzebują, wpadną niezauważenie dla siebie i pozostaną tam do samego końca. Kobieta Ryby jest słodka i grzeczna zarówno dla tych, których lubi, jak i dla tych, których zamierza zetrzeć z powierzchni ziemi. Do ostatniej chwili najgorszy wróg Ryb nie domyśli się jej prawdziwych uczuć.

Jest również mistrzem w manipulowaniu bliskimi. Musi być w centrum uwagi i ważne jest, aby bliscy nieustannie dostosowywali się do jej nieustannie zmieniającego się tła emocjonalnego.

Główne zdjęcie: cosmo.ru