Wszyscy boimy się zranienia, ale nadal wierzymy, że z odpowiednią osobą możemy stworzyć coś wyjątkowego.

Istnieją jednak znaki zodiaku, które szczególnie unikają intymności, dlatego bezsłownie znikają z życia partnera, zanim związek przybierze poważny charakter.

Robią to bez ostrzeżenia i pozostają tajemnicą dla tych, z kim mają jakikolwiek związek. Nawet jeśli randka przebiegła pomyślnie i wydawało się, że pasujecie do siebie, nie bierz tego do siebie.

Poniższe znaki zodiaku są po prostu panicznie boją się bliskości.

Waga

Świadomość tego, czego tak naprawdę chcą od życia, jest prawie cudem. Chociaż często wyobrażają sobie, jak mógłby wyglądać ich idealny związek, satysfakcję szukają jedynie w swoich fantazjach. Jeśli chodzi o kontakt z płcią przeciwną, boją się osądu i bólu.

W efekcie uciekają bez wyjaśnienia przyczyn, choć w rzeczywistości robią to nie dla swojego partnera, ale dla siebie. W związku Waga potrzebuje dużo cierpliwości.

Wodnik

Relacje są sztuką kompromisu, a Wodnik nienawidzi być przez kogoś ograniczany. Potrzebuje w życiu dużej wolności. Potrafi tworzyć relacje, ale tylko na krótki czas i dla własnej przyjemności.

Chociaż jego postawa może złamać serca wielu ludzi, nadejdzie czas, kiedy samotnie będzie gorzko płakać i poczuje, że potrzebuje drugiej osoby u swojego boku.

Lew

Dusza towarzystwa, która tylko pozornie tworzy intymne relacje. Może to fajnie wyglądać na Instagramie, ale nie w praktyce. Wewnątrz Lew czuje się samotny i nieszczęśliwy.

Duma i wyolbrzymione oczekiwania sprawiają, że nikt nie wydaje się dla niego odpowiednim długoterminowym partnerem. Gdy tylko poczuje, że ktoś go nie szanuje, natychmiast znika.

Strzelec

Poznawanie Strzelca może wydawać się romantyczne, ale tylko na chwilę. Ten typ nie lubi odpowiedzialności ani poważnych rozmów, które są podstawą zdrowego związku.

To klasyczny playboy, więc gdy na horyzoncie pojawia się problem, znika w nieznanych okolicznościach. Nie ma wyrzutów sumienia. Szybko zajmie się kolejną rozrywką, po prostu nie myślmy o jakimkolwiek uczestnictwie. Stabilny związek? Może kiedyś...

Główne zdjęcie: google.com