Rodzice nie mogli uratować syna

Początkujący policjant otrzymał pilny telefon - rodzina nie mogła pomóc nowonarodzonemu chłopcu. Na szczęście udało mu się pomóc dziecku.

Incydent miał miejsce w Pottsville w stanie Arkansas. Młody ojciec Joe Chronister dał swojemu trzytygodniowemu synowi Grady'emu popularne krople na kolkę. Na początku wszystko było w porządku, ale pod koniec podawania kropel Grady zaczął się dusić. Nagle jego skóra zrobiła się fioletowa i chłopiec przestał oddychać. Cokolwiek robili rodzice, by uratować dziecko, on nie reagował. Joe i jego żona Caitlin zadzwonili pod numer 911.

Cody Hubbard, który ma 23 lata i pracuje jako policjant niespełna rok, został wysłany na miejsce zdarzenia. W drodze do rodziny Hubbard był strasznie zdenerwowany. W końcu przybył i zabrał dziecko u płaczącej matki, spanikowanego ojca i zmartwionych krewnych. Cody przewrócił dziecko na brzuch, trzymając maluszka jedną ręką, a drugą klepiąc po plecach. W końcu Grady zaczął płakać.

Source: youtube.com

„Pomógł mu znowu oddychać i płakać, co jest dobre, - powiedział ojciec dziecka. – Uratował życie mojemu dziecku.”

„Próbowaliśmy wszystkiego. On dokładnie wiedział, co robić” - dodał tata Grady.

Pomimo tego, że policjant wydaje się być spokojny na nagraniu, było to dalekie od prawdy. Po uratowaniu dziecka Cody wrócił do samochodu i wyłączył ukrytą kamerę na swoim mundurze, aby dać upust emocjom. „Załamałem się i rozpłakałem, ale to były łzy szczęścia” – podzielił się w nagraniu swoimi uczuciami policjant.

Hubbard miał do czynienia z podobnym przypadkiem w przeszłości. Wtedy musiał uratować córkę. Przybywając na każde wyzwanie, które dotyczy dzieci, Hubbard myśli o traktowaniu ich tak, jakby były jego własnymi.

Policjant został nagrodzony za uratowanie dziecka, a rodzina Chronister jest bardzo szczęśliwa, że ​​z dzieckiem wszystko jest w porządku.

Główne zdjęcie: google.com