Ta para zawsze przyciąga uwagę. James i Chloe są uznawani za małżonków o największej różnicy wzrostu. Ze względu na zespół Larona zdiagnozowany w łonie matki, James ma tylko 109,3 cm wzrostu, jego żona ma średni wzrost jak dla kobiety - 166,1 cm.

foto: lemurov.net

Chloe jest o 57 centymetrów wyższa od męża, 2 czerwca 2021 roku ich rekord został potwierdzony certyfikatem Księgi Rekordów Guinnessa.

Małżonkowie Lusted są razem od 9 lat.

W 2013 roku oficjalnie zarejestrowali związek i wychowują swoją 3-letnią córkę Olivię. 33-letni James Lusted pracuje w telewizji, nauczył się zarabiać na swojej wyjątkowości i uwolnił swój aktorski potencjał.

foto: lemurov.net

Przed spotkaniem z Chloe młody człowiek był pewien, że się nie ożeni, a ona wolała wysokich mężczyzn. Według pary, ich historia jest pouczająca, ponieważ kiedy się poznali, nie mieli pojęcia, że ​jest to ta sama miłość.

foto: lemurov.net

W 2012 roku Wielka Brytania była gospodarzem Letnich Igrzysk Olimpijskich, a James miał zaszczyt nieść znicz olimpijski ulicami swojego rodzinnego miasta. Później spotkał Chloe w pubie, w towarzystwie wspólnych przyjaciół.

foto: lemurov.net

Sportowa pasja stała się podstawą ich przyjaźni, a wspólne wyjścia na stadion i bary sportowe stopniowo zbliżały parę. Wkrótce zdali sobie sprawę, że wiele znaczą dla siebie. Mimo oczekiwanego sceptycyzmu ze strony społeczeństwa postanowili się pobrać.

foto: lemurov.net

Według Chloe, która jest nauczycielką, ich historia potwierdza, że ​​treść książki jest o wiele ciekawsza niż to, co widnieje na okładce. A prawdziwe uczucie może wywrócić twoje plany i pomysły na temat idealnego partnera do góry nogami.

foto: lemurov.net

James Lusted uważa spotkanie z Chloe za swój największy sukces, a narodziny córki to najbardziej niesamowity cud.

foto: lemurov.net

Małżonkowie są szczęśliwi i pełni nadziei, a ich uznanie jako rekordzistów przyczyniło się do powstania rodzinnej skarbnicy osiągnięć, z której są bardzo dumni.

Główne zdjęcie: lemurov.net