Znana marka Summersalt wprowadziła niedawno nową linię strojów kąpielowych. Na firmowym koncie Instagram można zobaczyć zdjęcia z najnowszej kolekcji. Stroje kąpielowe są dostępne w różnych kolorach, z różnymi nadrukami, zakryte i otwarte. Są prezentowane na każdy gust i preferencje.

Ideą kampanii reklamowej było pokazanie różnych kobiecych ciał w strojach kąpielowych i udowodnienie, że wszystkie są piękne. W tym celu do sesji zdjęciowej zaproszono kobiety o różnym wyglądzie, wieku i budowie ciała.

foto: lemurov.net

Jedną z modelek reklamujących stroje kąpielowe była 73-letnia May Musk, która jest matką słynnego biznesmena Elona Muska. Na zdjęciach jest w dwóch jednoczęściowych kostiumach kąpielowych, jednym czarnym, a drugim w panterkę.

foto: lemurov.net

May Musk poinformowała, że ​​im jest starsza, tym bardziej rośnie jej pewność siebie. Kobieta zauważyła również, że jest zadowolona z tego, jaka jest teraz.

Ta kampania reklamowa była w stanie wywołać rozgłos w Internecie i wiele dyskusji. Ten pomysł nie pozostawił nikogo obojętnym i spotkał się z ogromnym odzewem opinii publicznej.

Główne zdjęcie: lemurov.net