Rok temu kultowy amerykański aktor John Travolta stracił żonę, która chorowała na raka. Kelly Preston zmarła w wieku 57 lat, ich szczęście trwało 30 lat.

67-letni Travolta owdowiał po raz drugi. Oba jego małżeństwa były szczęśliwe, ożenił się z kobietami, które kochał i które zmarły na raka piersi.

https://www.instagram.com/p/CQXVTbgs0Fx/?utm_source=ig_embed&ig_rid=99914a32-3087-4dfb-a66f-d58b89af441a

Gwiazda Hollywood ma na swoim koncie 90 filmów, jest bogaty i popularny. Jego pierwszą miłością była Diana Hyland. Poznali się na planie filmu „The Boy in the Plastic Bubble”. W tym czasie kobieta miała 40 lat, a młody Travolta był od niej o 18 lat młodszy.

Ciekawe, że w filmie grali rolę matki i syna. Film przyniósł Johnowi pierwszy sukces i namiętną miłość. Diana odniosła sukces i była piękna, młody człowiek zakochał się w niej. Ich szczęście trwało niecały rok, kobieta zmarła w ramionach ukochanego. Aktor musiał odebrać nagrodę przyznaną jej za rolę we wspólnym filmie.

https://www.instagram.com/p/COq_XxVM2pD/?utm_source=ig_embed&ig_rid=62b30a1e-030e-4192-9564-1a3ea92cff7b

Po kilku latach Travolta osiągnął szczyt swojej popularności. Jego umiejętności aktorskie i zamiłowanie do tańca zostały wysoko ocenione przez publiczność w filmach muzycznych „Saturday Night Fever” i „Grease”. Aktor ma dużo fanów.

Następnie John zaczął wybierać coraz bardziej różnorodne role, od komedii po filmy akcji. Ogromny sukces przyszedł po komedii „Look Who’s Talking”. Jego duet z partnerką na planie Kirstie Alley tak bardzo spodobał się publiczności, że postanowiono nakręcić sequel w 2 częściach. Być może najbardziej udanym projektem w jego karierze filmowej jest rola w „Pulp Fiction” Quentina Tarantino.

https://www.instagram.com/p/CJe8EZmsCeQ/?utm_source=ig_embed&ig_rid=18758ee9-c22c-4945-be45-dc5aff364292

W 1991 roku John Travolta poślubił aktorkę Kelly Preston. Urodziła aktorowi syna, a po 8 latach córkę. Niestety, u starszego dziecka, w wieku 2 lat, lekarze odkryli autyzm i zespół Kawasaki. Obok chłopca zawsze była niania. W wieku 16 lat Jett Travolta miał atak epilepsji pod prysznicem, został znaleziony nieprzytomny. Rodzice i pielęgniarka walczyli o życie nastolatka, zanim przyjechali lekarze pogotowia. Chłopiec zmarł na oddziale intensywnej terapii nie odzyskawszy przytomności.

https://www.instagram.com/p/CABJsS9nqgp/?utm_source=ig_embed&ig_rid=95b49153-1af3-4ae8-a6d7-c8ec6888fcca

Trzeci syn, Benjamin, urodził się, gdy para miała 48 i 58 lat, 2 lata po śmierci Jetta. Życie stopniowo się poprawiało, dziecko prawie wypełniło pustkę, która pozostała po śmierci najstarszego syna. Ale po 8 latach John dowiedział się o onkologii Kelly. Kobieta walczyła z chorobą przez 2 lata, ale nie przeżyła.

Po śmierci żony John Travolta poświęcił się swoim dzieciom, 21-letniej Elli Blue i 10-letniemu Benji. W tej chwili celebryta zawiesił udział w projektach filmowych i wystawił na sprzedaż dom rodzinny. Powiedział dziennikarzom, że zamierza ułożyć przyszłość swojej córki i syna, aby pomóc im się rozwijać. Aktor tęskni za żoną, widać to z jego profilu w sieciach społecznościowych. W Dzień Matki napisał wzruszającą wiadomość skierowaną do Kelly Preston, w której podziękował za dzieci.

Główne zdjęcie: lemurov.net