Jakie znasz formy opieki zwierząt nad zwierzętami, zwłaszcza innego gatunku? Podzielić się jedzeniem lub zrobić miejsce na posłaniu, schronić przed wrogami lub ogrzać u boku. Matki mogą karmić dzieci innych zwierząt, wataha wychowuje młode jako swoje. Ale pies Ania ma zupełnie inne podejście!

Ania jest po prawej, Munchi po lewej. To jest ich rytuał.

foto: lemurov.net

Ania jest dobrze wychowanym psem domowym, to Munchi jest podrzutkiem, dzieckiem ulicy, które ukrywało się pod ulicznym kontenerem. Kociak bał się wszystkiego i nawet gdy był w domu ciągle ukrywał się w piwnicy. Specjaliści wzruszali ramionami - potrzeba szczerego podejścia i dużego wysiłku. I nagle, niespodziewanie dla wszystkich, właśnie Ania znalazła wyjście!

foto: lemurov.net

Ania wzięła zabawkę, kokardkę na sznurku, podeszła do Munchi i zaczęła się z nim bawić. Nie od razu, ale kociak zainteresował się zabawką i zaczął się odwzajemniać. Tak więc Ania otrzymała honorową misję uspołecznienia tchórza - teraz codziennie rano przychodzi do Munchi i bawi się z nim, spędza czas. To pomogło i kociak przestał się bać wszystkiego i wszystkich.

Source: youtube.com

Inteligentny pies to pomocnik i prawdziwy wybawca w domu!

Główne zdjęcie: