Psy jako pierwsze spotkały dziecko ze szpitala, a jeden z nich został nianią dla dziewczynki JoJo, towarzyszem zabaw, najlepszym i najbardziej cierpliwym pomocnikiem. Zobacz jak pomaga dziecku stawiać pierwsze kroki.

Kiedy Alison dowiedziała się, że jest w ciąży, psy zdawały się już o tym wiedzieć: potrafią rozpoznać takie rzeczy po zmienionym zapachu właściciela. Zaczęli obchodzić się z właścicielką ze szczególną troską i przy pierwszej okazji starali się położyć głowę na jej brzuchu. Czekali niecierpliwie na powrót przyszłej matki.

To był niesamowity moment – ​​kiedy właścicielka wróciła, ale nie sama: w foteliku leżało malutkie nowe stworzenie – maleńka JoJo. Nie wiedzieli jeszcze, że zostaną najlepszymi przyjaciółmi, ale już byli strasznie zainteresowani tym małym człowieczkiem. Wkładali nosy do kołyski, żeby się zapoznać, i desperacko merdali ogonami, żeby pokazać że chcą się zaprzyjaźnić. Alison odsuwała ciekawskie mordki, aby psy nie obudzili i nie przestraszyli dziecka.

Source: TikTok

Mieli zostać dobrymi przyjaciółmi: kundel o imieniu Mason i mała JoJo. Za każdym razem, gdy dziewczyna leżała, pies podchodził i kładł się obok niej, strzegąc snu dziecka. Pies pozwalał dziewczynce dotykać uszy i nos, ciągnąć za wąsy (chociaż Alison starała się jak najlepiej zapobiegać nieostrożnym działaniom córki). Pies pozwalał na wiele i radośnie bawił się piłką, którą dziecko niezręcznie rzucało.

Sunia Mason zawsze była obok, gdy JoJo czołgała się po raz pierwszy, i była obok, gdy dziewczynka uczyła się wstawać. Ona również stała - spokojna i życzliwa - podczas gdy dziecko przytulało się do jej pleców, próbując utrzymać równowagę na słabych nogach. Mason pomogła JoJo postawić pierwsze kroki. Dziewczynka wstała, trzymając się niezawodnego grzbietu czworonożnego przyjaciela, zachwiała się lekko i zrobiła krok. A potem drugi. Potem wypuściła Mason i poszła sama. Ale wierny pies był w pobliżu, a także zrobił kilka ostrożnych kroków do przodu, odsłaniając plecy, aby dziewczynka mogła w razie czego się złapać.

https://www.instagram.com/p/CJ5_yI1Hy3v/

JoJo nauczyła się chodzić, a teraz ta dwójka jest wszędzie razem, nie tylko w domu, przy łóżeczku czy bawiąc się. Są razem na spacerze, gdzie Mason dostosowuje swoją prędkość do dziewczynki. Są razem na plaży, gdzie pies pomaga dziewczynce wykopać dziurę w poszukiwaniu skarbu. Śpią razem i nawet jedzą z tego samego stołu – i jakie szczęście JoJo ma, że ​​ma takiego przyjaciela, który zawsze pomoże.

Source: TikTok

Główne zdjęcie: goodhouse.ru